Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
16.12.2018 13:24

Цього року рекомендовано до друку 35 проектів суспільно-необхідної літератури


Експертна рада з питань розвитку книговидання визначила видавничі проекти, рекомендовані до друку коштом обласного бюджету.

12 грудня відбулось засідання експертної ради обласної державної адміністрації з питань розвитку книговидавничої справи в області під керівництвом голови комісії Черкаської обласної ради з питань освіти, науки, культури, молодіжної політики та спорту, заступника голови експертної ради облдержадміністрації з питань розвитку книговидавничої справи в області Володимира Доманського.

Члени експертної ради обговорили питання про внесення змін до плану випуску суспільно-необхідної літератури.

Цього року експертною радою було розглянуто 72 видавничі проекти та рекомендовано до друку за кошти обласного бюджету 35 проектів суспільно-необхідної літератури.

Зокрема, до кінця року планується видати збірку віршів Максима Гаптара "На ясен день".

Видання збірки віршів приурочено до 100-річчя з дня народження автора, уродженця с. Орловець Городищенського району. У молодому віці втративши зір, М. Гаптар із часом став талановитим поетом, автором 4-х збірок лірики, був одним із тих, хто утверджував авторитет новоствореної Черкаської письменницької організації. Автор збірок поезій "Світло" (1972), "Неспокій" (1977) та інших.

Цього року лауреатом Всеукраїнської літературної премії ім. В. Симоненка визнано Людмилу Тараненко у номінації "За кращий художній твір" – за збірку поезій "Стоїть душа перед порогом…", а Наталія Горішна стала лауреатом Міжнародної літературно-мистецької премії ім. П. Куліша за книгу поезій "Звинувачена в почеттях", що раніше були рекомендовані до друку експертною радою та надруковані коштом обласного бюджету.

Факт визнання переможцями Всеукраїнських і Міжнародних літературних конкурсів рекомендованих до друку авторів і їх творів свідчить про те, що експертна рада визначає дійсно гідні уваги книги.

Підготував: Аліна ПЕРЕВАЛ
Джерело: Черкаська ОДА

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100