Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
14.12.2018 11:44

Школярі Єрківської громади склали власну формулу успіху


Нещодавно в рамках акції "Випускник 2019" в Єрківській ЗОШ для 37 учнів 8-х класів проведено профорієнтаційний урок "Перед вибором майбутньої професії".

У ході заняття провідний фахівець з профорієнтації Олександр Палубінський увагу дітей акцентував на необхідності самостійної роботи щодо пізнання власних індивідуально-психологічних якостей, фізичних можливостей, особливостей темпераменту, як основи вдалого вибору професії.

Також він розповів про використання програмно-апаратного комплексу "Профорієнтаційний термінал" і самостійне тестування в системі "Моя професія: консультаційна мережа".

Для того щоб максимально зацікавити учнів розмаїттям професій, фахівцем з профорієнтації було наочно презентовано широкий вибір спеціальностей, що будуть актуальними і перспективними в недалекому майбутньому.

Також головна увага була зосереджена на формулі вибору професії "Хочу – можу – треба". Де "Хочу" – означає бажання, цікавість, прагнення, "Можу" – здібності, таланти та стан здоров'я, а "Треба" – стан ринку праці, перспективи та соціально-економічний розвиток району.

Під час заходу школярі склали формулу вдалого вибору професії, обговорили основні правила і помилки, що виникають у випускників під час вибору професії, переглянули анімаційні відеоролики профорієнтаційного спрямування.

Всі бажаючі пройшли тестування щодо сфери професійної діяльності.

Також представник районної філії розповів молоді про ситуацію на ринку праці Катеринопільщини, професії, які є затребуваними в регіоні, та перспективи працевлаштування у різних галузях економіки.

Молодь взяла активну участь в обговоренні питань, будувала плани на майбутнє. Кожен учень отримав буклети, які містять узагальнену інформацію про презентовані навчальні заклади, де можна здобути обрану професію чи спеціальність.

Повідомляє Катеринопільська районна філія ОЦЗ.

Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100