Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
10.12.2018 08:21

Віце-прем'єр-міністр України відзначив вклад екс-губернатора Черкащини Ткаченка у вшанування історії Визвольної боротьби


Іллюстрація до новини "Черкащанин Андрій Кравець передав через Степана Кубіва дарунок столичним музейникам - плакат ручної роботи, мальований майже три десятиліття тому в'язнем радянських концтаборів Олександром Мальованим"
Черкащанин Андрій Кравець передав через Степана Кубіва дарунок столичним музейникам - плакат ручної роботи, мальований майже три десятиліття тому в'язнем радянських концтаборів Олександром Мальованим
Фото: http://cossackland.org.ua
4 грудня в Києві Всеукраїнська правозахисна організація "Меморіал" імені Василя Стуса провела черговий З’їзд. З’їзду передувала міжнародна наукова конференція "Сила безсилих?": явище дисидентства у творенні незалежної України".

На конференції розглянули низку тем, що стосуються дисидентства як соціального та культурологічного явища, персонального виміру руху та впливу дисидентства на сучасну Україну, а також класифікацію руху опору, та етичні засади правозахисного руху в 1960-1980-х роках.На З’їзді затверджено звіт про діяльність організації упродовж останніх чотирьох років, а також проведено перевибори голови "Меморіалу".

Організацію вдруге очолив віце-прем’єр-міністр України Степан Кубів.

"Ми хочемо зазначити, що ці чотири роки були надзвичайно насичені важливими подіями для України та конкретно для "Меморіалу". Без перебільшення, у ці роки наша організація не стояла осторонь загальнодержавних подій та процесів. Ми реалізували низку проектів, спрямованих на збереження історичної пам’яті. Переконаний, що ми і надалі будемо продовжувати роботу у цьому напрямі", – розповів під час звітування Степан Кубів.

За словами Юрія Баланюка, заступника голови ГО "Всеукраїнська правозахисна організація "Меморіал" імені Василя Стуса", майбутнє "Меморіалу" – в активному функціонуванні розгалуженої мережі осередків по всій території України. На сьогодні організація має понад 640 активних членів, а також приблизно 1200 волонтерів, які допомагають у різних проектах. Це як громадяни України, так і українці з інших країн світу.

Зокрема, у списку тих, хто допоміг у діяльності "Меморіалу" найбільше, названий Юрій Ткаченко, який ще донедавна очолював Черкаську облдержадміністрацію. Андрій Кравець, який ще донедавна був його радником, обраний до складу Ради Всеукраїнської правозахисної організації "Меморіал". Не посади визначають любов до України та її історії…

Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100