Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
07.12.2018 20:27

У ЧНУ говорили про акредитацію освітніх програм вищої школи (ФОТО)


Іллюстрація до новини "У ЧНУ говорили про акредитацію освітніх програм вищої школи"
У ЧНУ говорили про акредитацію освітніх програм вищої школи
Фото: https://www.cdu.edu.ua
У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького відбувся регіональний експертний семінар з обговорення напрацювань експертної групи щодо нової процедури акредитації освітніх програм вищої школи.

Захід пройшов за ініціативи вченого секретаря університету Наталії Андрусяк. Спікерами стали Тарас Фініков, президент Міжнародного фонду досліджень освітньої політики, та Артем Артюхов, голова підкомісії з академічної доброчесності науково-методичної ради МОН України.

Участь в семінарі також взяли представники Черкаського державного технологічного університету, Черкаського інституту пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля та Східноєвропейського університету.

Під час заходу Тарас Володимирович презентував проект "Положення про акредитацію освітніх програм". Він звернув увагу присутніх на особливості системи акредитації української освіти та провів паралелі з системою акредитації у країнах Центральної та Східної Європи. Крім цього, експерт розповів про методи підвищення якості навчання в університетах.

У свою чергу Артем Артюхов розказав учасникам семінару про нові підходи до утвердження академічної доброчесності. Він ознайомив із заходами з протидії корупції та забезпечення відсутності конфлікту інтересів. Також Артем Євгенійович презентував комплекс документів стосовно утвердження академічної доброчесності.

На завершення зустрічі присутні мали змогу поставити актуальні запитання та обмінятися власними думками щодо акредитації освітніх програм закладів вищої освіти.

Підготував: Аліна ПЕРЕВАЛ
Джерело: ЧНУ ім. Б. Хмельницького

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100