Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
07.12.2018 12:34

У Кам’янському заповіднику презентовали книгу учасника російсько-української війни


До Дня Збройних Сил України в історичному музеї Кам’янського державного історико-культурного заповідника відбулось відповідне тематичне дійство.

До міста завітав гість із Києва, уродженець Прикарпаття, історик, працівник музею Української діаспори, учасник сучасної російсько-української війни Назар Розлуцький. Метою його візиту до заповідника стала презентація книги "Нотатник Мобілізованого".

Ця книга була видрукувана ще у квітні-місяці, однак на запрошення бажаючих Назар здійснює індивідуальні цільові виїзди.

За попередньою домовленістю, саме Кам’янка (разом із Черкасами) була визначена його місцем відвідин в день свята Збройних Сил України.

Передувала дійству розповідь про військові дії, реалії на передовій, свої враження від відвідин гарячих точок на Донбасі наших земляків, учасників війни Тетяни Овсієнко та Володимира Козоріза.

У ході власне презентації учні міських шкіл, кам’янчани, працівники музеїв заповідника дізнались історію написання вищеназваної книги, військову кар’єру Назара Розлуцького у 2015 – 2016 рр., що власне і стало основою цього прозового твору, різні цікаві моменти та історії тощо.

Автор книги, який особисто натхненно проводив представлення свого творчого дітища, також розповів присутнім про всі витоки і "постскриптуми", деталі й особливості "нотатника", зачитав деякі уривки з книги, поділився подальшими творчими і життєвими планами.

Зокрема, присутні довідались, що Назар невдовзі захищатиме кандидатську дисертацію з історії, ім’я його коханої – Злата, саме через неї гармата Назара в артбатальйоні, де він служив, отримала ідентичне ім’я.

В армії були і чотирилапі друзі солдатів, про які також було що написати. Також на сторінках книги можна прочитати про "Чака Норріса" та його історію, про "аватарів", про бойові виїзди та ін.

Присутні на заході люди – діти і дорослі – були вражені експресивною манерою розповіді автора, його барвистими емоціями, особливою манерою розповіді, цікавою запальною оповіддю. Недаремно чимало осіб придбали книги та отримали авторський автограф.

Підготував: Аліна ПЕРЕВАЛ
Джерело: Черкаська ОДА

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100