Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
06.12.2018 16:23

Сергій Воронов розповів про інноваційні школи області (ФОТО)


Іллюстрація до новини "Воронов розповів про інноваційні школи області"
Воронов розповів про інноваційні школи області
Фото: http://ogp.ck.ua
– Моєю улюбленою програмою в обласній раді є програма "Інноваційні школи Черкащини".

Як депутат Черкаської обласної ради, разом із фракцією ВО "Свобода" підтримували дану програму з якою мільйони бюджетних коштів були спрямовані на інновації та розвиток освітніх закладів, – зазначає директор департаменту освіти та гуманітарної політики Сергій Воронов.

Перша міська гіманазія – з числа інноваційних шкіл.

Окрім зміни зовнішнього вигляду та розвитку матеріально-технічної бази, директор гімназії Сергій Саєнко детально розповів про інноваційний зміст навчальної частини, наглядно продемонстрував гостям усі переваги навчання в Першій.

Особливу увагу приділено рівнево-функціональній структурі управління гімназії державно-громадського типу, яка була розроблена та апробована у гімназії.

Вона складається з 4 рівнів, головний рівень – загальногімназійна конференція. Другий рівень представляють директор та заступники директора як одна команда, голова Ради гімназії, голова благодійного фонду, керівник центру полі лінгвістичного і полікультурного розвитку особистості та міжнародного співробітництва, Президент учнівського парламенту.

Потім директор гімназії ознайомив усіх присутніх з освітніми інноваціями, яка впроваджуються у творчих лабораторіях.

Отже , гості мали можливість відвідати творчі лабораторії та зустрітися з учителями-новаторами.

У бібліотеці з читальною залою, яка є центром інформаційних ресурсів, гості побували на уроці польської мови, який проводила волонтер Уршула Адамська з Польщі, ознайомилися з бібліотечним фондом та новітнім технологічним обладнанням.

Цікавою була зустріч з обдарованими гімназистами, яка розпочалася виконанням на фортепіано власного музичного твору Басистою Олександрою, ученицею 4 класу, абсолютним володарем Гран-прі у номінації "Композиція" на ювілейній XV Всеукраїнській музичній олімпіаді. Вразив всіх діалог між Ухань А.О., учителем англійської мови, з Лисуном Богданом, учнем 2 класу, які спілкувалися англійською мовою про необхідність збереження та незабруднення навколишнього середовища.

Призери ІІІ та ІV етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад, ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН, знавці іноземних мов, Президент учнівського парламенту, керівники клубів розповіли про свої захоплення у вивченні різних предметів, громадську діяльність, найважливіші досягнення ,а також відповіли на питання гостей.

Директор гімназії представив мультимедійну презентацію з теми громадського звіту, яка пізніше була обговорена на панельній дискусії.

Безсумнівно, громадський звіт гімназії допоміг проаналізувати роботу гімназії за 2 роки, визначити основні освітні інновації, які успішно впроваджуються у гімназії та відмітити суттєве зміцнення матеріально-технічної бази гімназії за рахунок місцевого й обласного фінансування та міжнародного фандрайзингу.

Очевидно, що такі заклади завжди будуть користуватися попитом в громади, бажаю не зупинятися на досягнутому!

По-доброму заздрю нинішнім школярам, для розвитку вони мають куди більше засобів та можливостей! – зауважив Сергій Воронов.

Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100