Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
06.12.2018 14:47

В області турбуються про людей з інвалідністю


З нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю в Департаменті соціального захисту населення обласної державної адміністрації відбулися заходи за участю представників обласної влади, працівників соціальної сфери та громадських організацій, які щодня опікуються проблемами людей з інвалідністю.

Від служби зайнятості участь у заході взяла заступник директора Черкаського обласного центру зайнятості Марина Сорокіна.

Під час зібрання почесними грамотами були відзначені кращі працівники будинків-інтернатів, територіальних центрів та представники профільних громадських об’єднань.

Найбільш вражаючою для гостей заходу була виставка справжніх витворів мистецтва ручної роботи вихованців соціальних установ.

Підопічні показали свої таланти й уміння під час майстер-класів з вишивки бісером, малювання фарбами картин, вироблення витворів з глини, паперу, тіста й різних підручних матеріалів, також вихованці виковували пісні й гуморески.

"Соціальна адаптація та інтеграція людей з інвалідністю до суспільного життя нині – одне з важливих завдань. І ми маємо максимально працювати над тим, аби ці люди відчували себе впевнено й комфортно. Спільно з меценатами й громадськими організаціями вже сьогодні нам вдалося реалізувати в області значну кількість проектів, спрямованих на забезпечення повноцінного життя людей з інвалідністю. А вони справді особливі – надзвичайно умілі й талановиті. І ми маємо це цінувати", – відзначив перший заступник голови ОДА Віталій Коваль.

За словами директора Департаменту соціального захисту населення ОДА Руслана Чикала, нині в області налічується більше 100 тис. осіб з інвалідністю.

В області функціонує 32 територіальних центри соціального обслуговування, на обліку у яких перебуває майже 67 тис. осіб.

Для максимального задоволення потреб громадян особлива увага приділяється розвитку інноваційних форм соціальної роботи у територіальних центрах.

З початку року послугами Черкаської обласної служби зайнятості користувалося майже 2,4 тис. осіб з інвалідністю, з них 111 осіб – це демобілізовані учасники антитерористичної операції, які отримали інвалідність під час бойових дій, 408 осіб з числа молоді у віці до 35 років, 21 випускник закладу вищої освіти та 2 особи з числа випускників професійно-технічної освіти.

За сприяння служби зайнятості роботу отримали 684 особи, з них 24 учасники АТО, 109 осіб – молодь у віці до 35 років, 4 випускники закладів вищої освіти, 11 осіб розпочали підприємницьку діяльність.

Повідомляє відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи ОЦЗ.  

Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100