Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
14.11.2018 18:34

Делегація ЧНУ привітала педагогічний коледж з ювілеєм (ФОТО)


Іллюстрація до новини "Делегація ЧНУ привітала педагогічний коледж з ювілеєм"
Делегація ЧНУ привітала педагогічний коледж з ювілеєм
Фото: https://www.cdu.edu.ua
Делегація Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького на чолі з ректором, головою Ради ректорів, директорів ЗВО Черкаської області Олександром Черевком привітала з ювілеєм Корсунь-Шевченківський педагогічний коледж імені Т. Г. Шевченка.

Привітати з 95-річним ювілеєм приїхали випускники закладу, а нині науково-педагогічні працівники Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького: директор навчально-наукового інституту української філології та соціальних комунікацій Ігор Погрібний, науковці інституту — Наталія Ярмоленко, Тетяна Щербина, Людмила Сіпко, Людмила.

Мистецький дарунок підготував і університетський вокальний гурт "Мелодія" (художній керівник народна артистка України Лідія Зайнчківська).

Вручаючи подарунки і вітання директорові коледжу Людмилі Семененко, Олександр Черевко відзначив, що Черкаський національний та заклад-ювіляр — партнери, багато випускників педагогічного коледжу поповнюють ряди студентів ЧНУ.

— Гарно, що освітянські традиції в цьому закладі передаються з покоління в покоління. Колись Ньютон сказав: "Я бачив далі, ніж інші, бо стояв на плечах своїх учителів".

Так він сформулював основний принцип освіти, яка базується на традиціях. 95-річчя — це та основа, яка дає можливість рухатися вперед. Тому вітаю колектив, студентів, випускників і всіх, хто керує і керував коледжем.

Освіта за своєю природою є консервативною. Та сьогодні перед освітянами стоїть завдання побудувати Нову Українську Школу. А Нова Українська Школа відбудеться, якщо ми виховаємо нового українського вчителя. Саме це робите ви.

І пам’ятайте: головне — не ці стіни, а дух, який у них панує. І дух новаторства, патріотизму, перспективного розвитку завжди буде жити в Корсунь-Шевченківському педагогічному коледжі імені Шевченка.

Підготував: Аліна ПЕРЕВАЛ
Джерело: ЧНУ ім. Б. Хмельницького

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100