Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
09.11.2018 13:12

Лісівники підсумували роботу та обговорили готовність до зимового періоду


Днями відбулася розширена колегія лісівників Черкащини.

У ході засідання фахівці галузі проаналізували основні результати фінансово-господарської діяльності за три квартали та розглянули ряд важливих виробничих питань.

Річний план по лісовідновленню та лісорозведенню по області виконаний – він становить 1355 гектарів. Заготовлено понад 70 тонн лісового насіння.

Протягом пожежонебезпечного сезону ліквідовано 35 лісових пожеж на загальній площі понад 2 га. Здійснено ремонт понад 25 км лісових доріг з ґрунтовим покриттям та майже 10 км з твердим покриттям.

За підсумками господарсько-фінансової діяльності лісгоспів усі підприємства спрацювали прибутково. Держлісгоспами отримано чистого прибутку 35,5 млн грн.

Понад 28 млн грн направлено на освоєння капітальних інвестицій. З початку року до бюджетів усіх рівнів сплачено 212 млн грн податків, зборів та обов’язкових платежів. Також сплачено понад 52 млн грн єдиного соціального внеску.

На колегії проаналізували стан кредиторсько-дебіторської заборгованості, рентабельність заготівлі деревини на підприємствах, стан справ з оформлення правовстановлюючих документів на землю.

Також говорили про формування вартості основних лісогосподарських робіт по підприємствах, стан залишків лісопродукції на складах, формування цін на деревину.

Варто зазначити також, що у держлісгоспах здійснено увесь необхідний комплекс завдань з підготовки до роботи в зимовий період 2018-2019 років (заходи з енергоефективності, утеплення адмінприміщень, підготовлено техніку, забезпечено працівників зимовим одягом).

Усі держлісгоспи повністю відмовилися від опалення адмінприміщень природним газом та встановили твердопаливні котли. На заходи з охорони праці підприємствами спрямовано 2 млн грн.

Обговорили на колегії і питання підготовки до ялинкової кампанії у передноворічнний період. Наразі вже необхідно створювати рейдові бригади для охорони хвойних молодняків та плантацій новорічних ялинок, розробити графіки патрулювання, застосовувати усі існуючі засоби для убезпечення від браконьєрства в передноворічний період.

Повідомляє Черкаське обласне управління лісового та мисливського господарства.

Підготував: Аліна ПЕРЕВАЛ
Джерело: Черкаська ОДА

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100