Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
09.11.2018 12:46

Школярка презентувала власну виставку фотографій


У Черкаському художньому музеї презентовано виставку фотографій, створених у рамках соціально-мистецького проекту beYOUtiful.

Проект beYOUtiful, автором якого є Лілія Алєксанова, учениця 11 класу Черкаської міської гімназії №9, стартував у серпні. Ініціювала його Лілія у межах КАКТУС (Community ACTion Ukrainian Style) форуму-2018.

Ідея проекту народилася під час виконання соціального дослідження у м. Черкаси, яке стосувалося визначення різних проблем у сучасних підлітків.

Було виділено декілька проблемних тем, на які варто звернути увагу: булінг, гомофобія, ейджизм, расизм, та найважливішою виявився бодінегатив. Під час соціального опитування молоді виявилось, що кожна людина з опитаних у різному віці впродовж життя стикалась з цим суспільним явищем в різних його проявах.

Бодінегатив – нереалістичне уявлення краси. Сучасна мас-медійна культура нам нав’язує певні канони краси, але в реальному світі все інакше. Люди різні, і кожен гарний по-своєму.

У цьому і полягає мета проекту: показати всім людям, що кожен є привабливим і унікальним. Надихнути людей на бачення краси у собі та оточуючих.

У рамках проекту команда молодих фотографів у різних містах України: Тернопіль, Івано-Франківськ, Сєверодонецьк, Запоріжжя, Київ та Черкаси, продовжили проводити соціальне опитування. Учасники ініціативної групи запитували у людей чи готові вони взяти участь у проекті, та при отриманні інформованої згоди їх фотографували для продовження участі в проекті.

Ключове питання до учасників було: "Що вам найбільше подобається у Вашій зовнішності?". За задумом проекту при обробці фотографій кольоровою залишається лише та частина обличчя, яку конкретна людина на фото виділила як найкращу частинку свого обличчя, все ж інше на фотозображенні було оброблено чорно-білим фільтром.

До виставки увійшли 30 портретних світлин 30 різних людей різного віку – самі юні фотографи-учасники проекту, представники активної студентської молоді та дорослі учасники Ротарі клубу.

Уперше виставку презентовано в Черкаському обласному художньому музеї за підтримки Ротарі та Черкаської міської гімназії №9.

У подальшому будуть організовані подібні виставки у різних містах України (на теперішній час заплановані покази цієї виставки внаступних містах: Івано-Франківськ, Ужгород, Харків, Рівне, Миколаєв, Львов та інших).

Окрім цього, у рамках проекту, за ініціативи Ротарі клуб Черкаси було оголошено проведення творчого конкурсу. Серед фоторобіт молоді буде вибрано найкращу роботу та юного автора для подальшого розвитку і вдосконалення навичок у сфері фотографії буде нагороджено подарунком – новим сучасним фотоапаратом фірми "Сanon".

Почесні гості відкриття Ольга Палійчук – президент Ротарі клуб Черкаси, кандидат медичних наук, завідувач Черкаського обласного профілактично-лікувального, консультативного скринінгового центру "Здоров’я жінки" обласного онкодиспансеру, директор медичного центру "Андромеда+"; Анжела Бойко – член Ротарі клубу Черкаси, куратор молодіжного клубу Ротаракт, доктор філософських наук, академік Академії вищої школи України, завідувач кафедри філософських і політичних наук Черкаського державного технологічного університету; Анатолій Крат – заступник директора з виховної роботи Черкаської гімназії №9 зазначили доцільність та ідейну змістовність соціально-мистецького проекту.

Підготував: Аліна ПЕРЕВАЛ
Джерело: Черкаська ОДА

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100