Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
08.11.2018 17:12

ЧНУ вдруге увійшов у престижний міжнародний рейтинг (ФОТО)


Іллюстрація до новини "ЧНУ вдруге увійшов у престижний міжнародний рейтинг"
ЧНУ вдруге увійшов у престижний міжнародний рейтинг
Фото: https://www.cdu.edu.ua
Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького став одним із 18-ти українських закладів вищої освіти, які увійшли до міжнародного рейтингу світових університетів EECA Region Rankings Results 2019.

Британська компанія QS Quacquarelli Symonds представила оновлену версію рейтингу університетів, що охоплює ВНЗ країн Східної Європи і Центральної Азії.

QS Quacquarelli Symonds — одна з трьох визнаних у світі компаній, які професійно і систематично займаються оцінкою світових університетів з 1992 року.

Цьогоріч у рейтинг увійшли 450 університетів Східної Європи і Центральної Азії, зробило рейтинги університетів QES EECA максимально вичерпним. ЧНУ ім. Богдана Хмельницького розташований на 224-ій сходинці, між Національним авіаційним університетом та Національною гірничою академією (м. Дніпро).

Навчальний заклад потрапив до цього рейтингу вдруге за час свого існування.

Як зазначає ректор Черкаського національного університету Олександр Черевко, присутність у міжнародних рейтингах — це результат спільної роботи всього колективу:

— За останні кілька років наш університет постійно покращує свої рейтинги. У рейтингу університетів України за показниками Scopus-2018 році ми посіли 15 місце серед 237 університетів; у рейтингу світових університетів за рівнем їх присутності в інтернет-мережі Webometrics Ranking of World Universities – 35 місце в Україні; у консолідованому рейтингу ВНЗ України посідає 46 місце, випереджаючи всі навчальні заклади Черкащини; за даними роботодавців входить у топ-50 України.

У рейтинг за версією QS World University Rankings ми потрапили вдруге. Дякую за роботу всьому професорсько-викладацькому колективу. А це 75 докторів наук, професорів, 324 кандидати наук, доценти.

Праці 100 наших науковців цитовані в міжнародних наукометричних базах Scopus, Web of Sciense та Google Scholar. Очолюють ці списки Борис Мінаєв, Андрій Гусак, Гліб Баришніков, Валентина Мінаєва, Наталія Карауш, Сергій Бондарчук, Галина Луценко, Тетяна Запорожець, Дмитро Лила, Семен Корнієнко, Микола Пасічний, Світлана Жаботинська, Володимир Лизогуб, Сергій Корновенко, Тамара Яценко, Павло Кретов, Наталія Зачосова.

Окремо хочу відзначити наукову діяльність професора Бориса Мінаєва, який наразі посідає друге місце серед науковців ВНЗ України, які мають високий індекс цитування Гірша. Переконаний, що університет утримає і підвищуватиме свої рейтингові показники.

Повідомляє прес-служба Черкаського національного університет імені Богдана Хмельницького.

Підготував: Аліна ПЕРЕВАЛ
Джерело: ЧНУ ім. Б. Хмельницького

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100