Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
22.10.2018 09:46

У Черкасах презентували виставку про освіту для ув’язнених


19 жовтня у черкаському художньому музеї презентували фотовиставку "Освіта – шлях додому", де було представлено світлини та історії мотивації до навчання людей, що опинились у конфлікті із законом.

Нині в Україні 56 тисяч людей відбувають покарання у місцях позбавлення волі або перебувають у слідчих ізоляторах. Вони мають право навчатися, працювати, але, на жаль, реальність зовсім інша.

Фотографи та журналісти відвідали кілька виправних колоній у Полтавській та Чернігівській областях та дізналися в ув’язнених навіщо їм освіта, ким би вони хотіли бути та як розвиватися. Побачити світлини та ознайомимся із історіями можна буде до 22 жовтня.

"За кожною з цих фотографій прихована надія на майбутнє, яку плекають засуджені, говорить Олексій Сорокін, член БО "FREE ZONE", координатор пенітенціарного напрямку БО "Від серця до серця". – Освіта – це той фундамент на якому людина може збудувати своє майбутнє після відбуття покарання.

Але, на жаль, сьогодні багато ув’язнених не можуть здобувати освіту, перебуваючи у місцях позбавлення волі. Саме тому низка громадських організацій у партнерстві з Міністерством юстиції працює над забезпеченням цього права для людей, що перебувають у в’язницях та слідчих ізоляторах. Обмеження свободи не є обмеженням у здобутті освіти".

Заступник начальника СІЗО із соціально-виховної та психологічної роботи Олександр Савченко зазначає, що сприяння у розвитку освітнього напрямку для ув’язнених – це важлива частина ресоціалізації та перевиховання людини.

"Цей напрямок дуже важливий, адже людина, яка бачить своє майбутнє та знає чим хоче займатись – не стане порушувати закон. Напрямок освіта для ув’язнених допомагає нам повертати до суспільства людей і в тому числі розбудовувати нашу незалежну державу. А це майбутнє та безпека наших дітей", – говорить Олександр Савченко.

Виставку у Черкасах організувала БО "Від серця до серця" у межах однойменного проекту БО "Вільна зона", який реалізується у партнерстві з БО "Світло надії" та Представництвом DVV International в Україні  в рамках діяльності міжнародної мережі пенітенціарної освіти у країнах Східного партнерства і Центральної Азії при фінансовій підтримці Міністерства закордонних справ Німеччини.

Підготував: Аліна ПЕРЕВАЛ
Джерело: Прес-Центр

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100