Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
12.10.2018 17:48

Студенти ЧНУ почали стажування в польському Університеті


30 студентів Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького розпочали семестрове навчання в Природничо-гуманітарному університеті імені Яна Длугоша (Польща, Ченстохова).

Із цієї нагоди у Польщі побувала делегація на чолі з ректором Олександром Черевком.

Студентів ННІ іноземних мов, ННІ педагогічної освіти, соціальної роботи і мистецтва, ННІ історії та філософії супроводили директор навчально-наукового центру зовнішніх та міжнародних зв’язків Світлана Архипова, завідувач кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва Тетяна Касьян та польська викладачка Ева Назарук-Стоцька, яка вже кілька років поспіль працює в Черкаському національному. Усі вони стали учасниками свята з нагоди початку навчального року в польському виші.

Від університетської спільноти ЧНУ імені Богдана Хмельницького ректор Олександр Черевко щиро привітав усіх з початком навчального процесу і побажав професорсько-викладацькому колективу та студентам наснаги, успіхів, бажання вчити та вчитися й гарного настрою.

Ректор висловив вдячність всім польським колегам і, зокрема, ректору Університету, доктору хабілітованому, професору Анні Випих-Гавронській, а також Біаті Вольній, фахівцю відділу міжнародного співробітництва, за допомогу в реалізації академічного обміну студентів.

Своєю чергою, польські колеги запевнили, що бачать майбутні успіхи у співробітництві з Черкаським національним університетом імені Богдана Хмельницького.

— Партнерські стосунки між нашими навчальними закладами налагоджено ще в 2016 році, — зазначив ректор ЧНУ Олександр Черевко. — Щороку проходять викладацькі та студентські обміни, стажування, спільні дослідження, конференції тощо Торік в Університеті імені Яна Длугоша стажувалися 50 наших студентів, які опановують історичні, мистецькі спеціальності та спеціальності, пов’язані з соціальною роботою й іноземною філологією.

Для нас важливо, що європейський державний заклад вищої освіти приймає на повноцінне навчання наших студентів. Переконаний, що набуті знання й компетенції будуть їм корисними в професійній діяльності.

Підготував: Аліна ПЕРЕВАЛ
Джерело: ЧНУ ім. Б. Хмельницького

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100