Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
12.10.2018 08:44

В Умані рятувальники провели зустрічі з підприємцями (ФОТО)


Іллюстрація до новини "В Умані рятувальники провели зустрічі з підприємцями"
В Умані рятувальники провели зустрічі з підприємцями
Фото: http://ck.dsns.gov.ua
11 жовтня, в актові залі Уманського районного відділу Управління ДСНС, в рамках "круглого столу" відбулась зустріч фахівців відділу запобігання надзвичайним ситуаціям, з підприємцями, що здійснюють господарську діяльність на території міста Умань та Уманського району.

Аналогічна зустріч із представниками Черкаського міськрайонного відділу відбулась і в Черкасах, на якій були присутні представники профспілок та підприємницьких організацій.

Основною метою проведення даних зустрічей – є прийняття в дію Постанови Кабінету Міністрів України № 715 від 05.09.2018 року "Про затвердження критеріїв, за якими оцінюється ступінь ризику від провадження господарської діяльності та визначається періодичність здійснення планових заходів державного нагляду (контролю) у сфері техногенної та пожежної безпеки Державною службою з надзвичайних ситуацій".

У рамках "круглого столу" рятувальники та підприємці в формі конструктивного діалогу ознайомились з вимогами критеріїв, порядку та періодичності проведення планових заходів у сфері державного нагляду (контролю).

Під час зустрічі представники бізнесу мали змогу задати питання в напрямку дотримання та забезпечення належного стану пожежної та техногенної безпеки, на що отримати обґрунтовані відповіді, що надалі дасть змогу знизити ризик небезпеки виникнення надзвичайних подій та ситуацій на об"єктах господарювання.

Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100