Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
10.10.2018 12:58

Шполянські рятувальники стали призерами Всеукраїнського конкурсу


9 жовтня, у Києві, під час XVIІ Міжнародного виставкового форуму "Технології захисту /ПожТех – 2018", де представлені результати новітніх досягнень у сфері пожежної та техногенної безпеки, а також цивільного захисту, авторський колектив 17-ої Державної пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС нагородили Дипломом.

Нагороду Шполянські винахідники вибороли на фінальному етапі 5-го щорічного Конкурсу винахідницьких і раціоналізаторських проектів і робіт у сфері цивільного захисту, пожежної та техногенної безпеки 2018 ще наприкінці вересня, який проходив на базі Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту в місті Києві.

Загалом, у Конкурсі взяли участь 24 роботи, з яких на фіналі було представлено лише 12 (в різних номінаціях), серед яких – розробка рятувальників 17-ої Державної пожежно-рятувальної частини Управління ДСНС України у Черкаській області "Пристрій для змотування рукавів".

У підсумку, в номінації "Удосконалення засобів цивільного та протипожежного захисту" розробка Шполянських винахідників посіла 3-тє місце, пропустивши вперед роботи колег з Донецької та Луганської областей.

Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100