Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
14.09.2018 13:17

Психологи Управління провели майстер-клас для студентів


Днями психолог Управління ДСНС у Черкаській області Леся Коротяєва провела тренінгове заняття з основ екстреної психологічної допомоги для магістрів – психологів Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького.

Під час заняття студенти мали змогу ознайомитися з прикладами першої психологічної допомоги та алгоритмом дій під час виникнення непередбачуваних випадків в реальному житті.

Найбільше запитань виникло щодо надання психологічної допомоги воїнам, які повернулися з антитерористичної операції. Учасники тренінгу обговорили перспективні напрямки діяльності та сучасні методики зарубіжних психологів при наданні психологічної інтервенції постраждалим внаслідок військових конфліктів.

"Для студентів такі майстер-класи дуже важливі, адже вони можуть практично ознайомитися з сучасними підходами в наданні першої психологічної допомоги.

Суспільство стрімко розвивається тому психологічні навики та вміння вчасно зреагувати в надзвичайній ситуації, надати першу психологічну допомогу та організувати людей до приїзду рятувальних служб – ці завдання є основними в навчанні людей, які готові прийти на допомогу і кваліфіковано надати її", – наголосила психолог Управління ДСНС у Черкаській області Леся Коротяєва.

Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100