Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
14.09.2018 10:33

У поліції відкриті конкурси на вакансії


З 17 вересня в ГУНП в Черкаській області розпочинається конкурс на заміщення 15 вакантних посад дільничних офіцерів поліції ГУНП в Черкаській області.

Процес відбору до Національної поліції України регламентований Законом України "Про Національну поліцію" та відповідним наказом Міністерства внутрішніх справ України. Щоб влаштуватись на службу в поліції необхідно пройти певний конкурс, який складається з окремих етапів.

Перший етап – це заповнення онлайн анкети на офіційному веб-сайті ГУНП в Черкаській області http://nabir.np.gov.ua та надання відповідних документів до сектору організації відбору (м. Черкаси, вул. Смілянська, 57) та проведення атестування.

Для участі в конкурсі необхідно підготувати наступний пакет документів:

письмову заяву про участь у конкурсі, у якій також зазначається про надання особою згоди на проведення спеціальної перевірки відповідно до Закону України "Про запобігання корупції" і на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних ";

копію паспорта громадянина України (при собі мати оригінал);

копію реєстраційного номеру облікової картки платника податків (при собі мати оригінал);

особову картку визначеного зразка

анкету

автобіографію

фотокартки 9х12см (1 шт.), 3х4 см (1 шт.);

декларацію за попередній рік (попередньо подана за встановленою електронною формою та у друкованому вигляді), визначену ЗУ "Про запобігання корупції";

копію трудової книжки (за наявності) при собі мати оригінал;

копію документів про освіту (при собі мати оригінал);

копію військового квитка чи посвідчення особи військовослужбовця (для військовозобов’язаних або військовослужбовців) при собі мати оригінал;

Під час подачі документів для участі в конкурсі при собі необхідно мати оригінали документів, копії яких подаються.

Другий етап – це тестування, яке включає в себе: тестування загальних навичок – це електронний тест, направлений на оцінку у кандидатів рівня логічних, вербальних та аналітичних здібностей.

Професійний тест включає перевірку знання законодавства, що регулює службову діяльність на обраній посаді, в тому числі на знання Конституції України, ЗУ "Про Національну поліцію", ЗУ "Про запобігання корупції".

Згідно Наказу МВС №1631 від 25.12.2015 до наступних етапів конкурсу допускаються кандидати, які отримали 25 та більше балів за кожний з тестів.

Третім етапом є медичний огляд, який здійснюється з метою встановлення придатності кандидатів за станом фізичного та психічного здоров'я проходити службу в поліції на відповідних посадах.

Четвертий етап – це перевірка рівня фізичної підготовки. Фізична підготовка кандидатів до служби в поліції регулюється наказом МВС № 90 від 09.02.2016 (зі змінами). Даний наказ є у вільному доступі в мережі інтернет.

Під час тестування кандидати здають такі нормативи:

Чоловіки:

Комплексна силова вправа;

Біг на 100 м;

Біг на 1000 м.

Жінки:

– Згинання та розгинання рук в упорі лежачи;

– Біг на 100 м;

– Біг на 1000 м.

Усі нормативи можна переглянути у додатку до наказу МВС України №90 від 09.02.2016, який знаходиться у вільному доступі в мережі Інтернет.

Наступним етапом є психологічне тестування та інтерв’ю. Дане тестування направлене на здійснення психологічного діагностування, вивчення особистісних та інтелектуальних якостей, стилю поведінки кандидатів, визначення їх психологічного та емоційного стану, придатності до служби в умовах підвищеного психологічного навантаження.

Останнім етапом є співбесіда з поліцейською комісією, на якій членами комісії оцінюється відповідність кандидата вимогам до посади. Під час співбесіди поліцейська комісія спілкується з кандидатом, вивчає надані матеріали та результати попередніх етапів конкурсу.

З 17 вересня Ви можете подати онлайн анкету для участі у вищезазначеному конкурсі за наступним посиланням: http://nabir.np.gov.ua, обравши конкурс "Оберіть конкурс відповідно до бажаного регіону та посади".

Також за більш детальною інформацією ви можете звертатись до Сектору організації відбору та проведення атестування поліцейських УКЗ ГУНП в Черкаській області, що по вул. Смілянська, 57 м. Черкаси, роб. тел. (067) 559-85-26, (067) 554-66-93.

Підготував: Аліна ПЕРЕВАЛ
Джерело: Національна поліція України

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100