Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
13.09.2018 14:43

Юрій Оробець провів лекції про культуру здоров'я для молоді


Цього тижня в Черкаському державному технологічному університеті відбулися лекції для студентської молоді відомого викладача собріології, заступника голови громадської організації "Рух" Твереза Україна" Юрія Оробця.

Лекції на тему "Культура здоров’я" проходили у форматі живого діалогу між студентами у супроводі цікавих актуальних відео та презентацій.

– Тверезість − це природній та творчий стан людини,− наголосив Юрій Григорович. – Під час лекції ми розглянемо, як перебувати у цьому стані все життя. Кожна людина народжується тверезою, а потім у неї цю тверезість забирають шляхом надання хибної інформації.

Знаний лектор пояснив, що таке тверезість та детально зупинився на впливі алкоголю на організм людини, акцентувавши увагу, що зловживання психоактивними речовинами є шкідливою соціально-психологічною програмою, яку можна при бажанні змінити.

Юні слухачі дізналися чимало цікавих та нових фактів про алкоголь, а деяка інформація навіть здивувала та викликала неоднозначне сприйняття.

Заходи спрямовані на популяризацію здорового способу життя систематично проводяться у Черкаському державному технологічному університеті як складова цілісної системи виховання молодих особистостей як майбутньої наукової еліти Черкащини та України.

Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100