Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
20.08.2018 16:44

Драбівчани блискуче виступили на Міжнародному Волинському фестивалі


У місті Луцьк Волинської області проходив VIII Міжнародний фестиваль українського фольклору "Берегиня", в якому взяли участь фольклорні колективи та майстри народного мистецтва із 17 областей України та української діаспори з Франції, Білорусії, Словаччини, Словенії, Польщі.

Народний колектив любителів старовинної пісні "Спадщина" Драбівського районного Центру культури та дозвілля під керівництвом Галини Яценко за підтримки відділу культури райдержадміністрації гідно представив черкаський край на фестивалі та мав змогу перейняти досвід інших колективів.

Колектив взяв участь у відкритті виставки майстрів народного мистецтва "Від роду до роду. Народне мистецтво Волині", молитві за Україну у Свято-Троїцькому Кафедральному соборі, святковій ході до Луцького замку, відкритті фестивалю "Волинь, благословенна ти в віках", покладанні квітів до пам’ятника Героям Берестецької битви, у видовищно-театралізованому дійстві "Козацька слава у віках" та гала-концерті "Уклін тобі, Україно". Цікавою екскурсійною поїздкою для учасників фестивалю була поїздка в Національний історико-меморіальний заповідник "Поле Берестецької битви".

Недаремно "Берегиня" пройшла місцями козацької та повстанської слави, наприклад, на Вовчаку, де зародилася УПА, де вишиванка Берегині була між портретами Бандери і Шухевича. Фестиваль об’єднав носіїв фольклорних традицій – співаків, музик, танцюристів, майстрів народного мистецтва задля сучасного відтворення та наукового осмислення надбань української народної культури.

Підготував: Аліна ПЕРЕВАЛ
Джерело: Черкаська ОДА

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100