Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
09.08.2018 18:16

Драбівська соціальна служба відвідала сім "неблагополучних" родин


09 серпня, спеціалістом Драбівського районного центру соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді проведено виїзний прийом в селі Бирлівка.

На прийомі зареєстровано одне звернення, щодо якого надано консультацію та рекомендацію для вирішення виниклих питань.

Цього ж дня, працівники Драбівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, служби у справах дітей райдержадміністрації та Драбівського ВП Золотоніського ВП ГУНП у Черкаській області відвідали 5 родин, де виховується 13 дітей, які перебувають в складних життєвих обставинах та 2 родини, у яких діти-сироти та діти позбавлені батьківського піклування, що перебувають під опікою.

З батьками проведено бесіди з питань формування відповідального та усвідомленого батьківства, недопущення потрапляння їх дітей у складні життєві обставини та створення належних умов проживання для повноцінного розвитку. Інформовано батьків про шкідливий вплив алкогольних напоїв на їх здоров’я, що є негативним прикладом для наслідування дітей. Надано дорослим рекомендації щодо здійснення контролю над дітьми під час проведення ними дозвілля.

З опікунами велася розмова відносно підтримки дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, які перебувають під опікою у навчанні в шкільному та вищому навчальних закладах.

Крім того, було надано інформацію з питань соціального захисту багатодітних родин відповідно до чинного законодавства, що передбачає низку пільг, якими мають змогу користуватись багатодітні сім’ї.

Працівником ЮП СП Драбівського відділення поліції в Черкаській області були складені адміністративні протоколи на дві родини, в яких виховуються четверо малолітніх дітей, про невиконання ними батьківських обов’язків стосовно своїх дітей.

Підготував: Аліна ПЕРЕВАЛ
Джерело: Драбівська РДА

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100