Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
23.07.2018 16:12

Міська рада піклується про здоровий спосіб життя школярів


У Черкасах позашкіллям охоплена тільки половина дітей. Це призводить до виникнення таких негативних явищ у дитячому середовищі, як наркоманія, алкоголізм, асоціальна поведінка та навіть схильність до самогубств.

Увагу до цієї проблеми привернула начальник служби у справах дітей Світлана Шишлюк під час наради. Також вона розповіла про роботу, яка ведеться у Черкасах підпорядкованим їй підрозділом у напрямку запобігання таким негативним явищам і про роботу з формування здорового способу життя серед дітей та підлітків.

За її словами, служба провела моніторинг зайнятості учнів загальноосвітніх навчальних закладів м. Черкаси в позаурочний час. Було виявлено, що у гуртковій роботі зайнято лише 54% школярів. Найкраща ситуація спостерігається серед учнів черкаських гімназій – №№1, 9, 17. Тут на гуртки ходять 70-80% дітей.

Служба у справах дітей у співпраці із навчальними закладами, державними організаціями і установами, громадськими і релігійними організаціями проводить постійну роботу із виявлення дітей, схильних до наркоманії і алкоголізму. За словами Світлани Шишлюк, останнім часом спостерігається тенденція до зменшення кількості таких дітей. Якщо у 2016 році кількість дітей, що потрапили до Черкаської міської дитячої лікарні з алкогольним або наркотичним отруєнням була більше 60 осіб, то у 2017 році – удвічі менше.

Натомість, з’явилося таке негативне явище, як спроби дитячих самогубств через участь у групах у соціальних мережах. У 2017 році надійшло 7 інформацій про спробу вчинення дитиною самогубства. На думку Світлани Шишлюк, такі ситуації виникають через те, що батьки приділяють недостатньо уваги своїм дітям. Про це свідчать результати анкетування, проведеного у 25 черкаських школах. Воно виявило, що близько 10% черкаських дітей не відчувають достатньо уваги з боку своїх батьків. А вільний час 40% старшокласників батьки взагалі не контролюють.

Тож, аби запобігти негативним явищам серед дітей та молоді, вчителі та батьки мають приділяти їм більше уваги та сприяти продуктивній зайнятості школярів у позаурочний час.

У Черкасах існує чимало закладів, де школярі можуть безкоштовно опанувати корисні навички, цікаво провести час і долучитися до здорового способу життя. Багато гуртків і спортивних закладів фінансуються з міського бюджету.

Підготував: Аліна ПЕРЕВАЛ
Джерело: Офіційний сайт міста Черкаси

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100