Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
17.07.2018 14:52

В області розпочалися спеціальні навчання для рятувальних підрозділів (ФОТО)


Іллюстрація до новини "В області розпочалися спеціальні навчання для рятувальних підрозділів"
В області розпочалися спеціальні навчання для рятувальних підрозділів
Фото: http://ck.dsns.gov.ua
У період з 16 по 20 липня на базі Державних пожежно-рятувальних частин області проходитимуть практичні заняття з заступниками начальників пожежно-рятувальних частин, начальниками караулів та інженерами пожежно-рятувальних робіт пожежно-рятувальних частин.

Перші такі заняття відбулися 16 липня на базі ДПРЧ-18 1-го Державного пожежно-рятувального загону по охороні ПАТ "Азот".

Спеціальний семінар, який організовано з метою покращення стану організації служби, готовності до дій за призначенням пожежно-рятувальних підрозділів області, а також обміну досвідом у сфері організації реагування на надзвичайні ситуації, традиційно пройдуть у два етапи – теоретичний та практичний.

У ході теоретичних занять відпрацьовуватимуться як організаційні питання підготовки, побудови, оснащення та тактики використання ланки ГДЗС, так і практичні навички пов’язані із знанням апаратів на стиснутому повітрі і роботою в зоні непридатній для дихання людини.

Під час практичної частини офіцери керівної ланки демонструватимуть знання дій під час організації і проведення гасіння пожеж та пожежно-рятувальних робіт, а також відпрацьовуватимуть алгоритм дій керівника ліквідації надзвичайної ситуації на місці події. Зокрема, офіцери виконуватимуть нормативи з одягання бойового одягу та спорядження, демонструватимуть навички з порятунку людини на висотах, а також відпрацьовуватимуть організацію роботи ланок газо-димозахисної служби.

За словами організаторів, проведення таких занять — надзвичайно важливий елемент підготовки особового складу до реагування у разі виникнення надзвичайної ситуації. Саме в ході таких навчань відпрацьовуються дії кожного рятувальника як окремо так і у складі підрозділу.

Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100