Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
16.07.2018 19:22

Черкаський інститут пожежної безпеки співпрацюватиме з Кореєю (ФОТО)


Іллюстрація до новини "Черкаський інститут пожежної безпеки співпрацюватиме з Кореєю"
Черкаський інститут пожежної безпеки співпрацюватиме з Кореєю
Фото: http://fire.ck.ua
У ЧІПБ обговорювалися перспективи розвитку багатосторонніх міжнародних зв’язків.

16 липня в Черкаський інститут пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля НУЦЗ України з Республіка Корея завітали Президент компанії SAFEUS DRONE Кварк Вонг Ши, Директор українського представництва компанії Safeus Drone Шин Мо Се разом із делегацією Льотної академії Національного авіаційного університету: начальником Сергієм Неділько, заступником начальника Олександром Чумаком, завідувачем кафедри інформаційних технологій Віталієм Неділько та директором Державного музею авіації ім. О. К. Антонова Сергієм Мосовим.

Гостей ознайомили з навчальним закладом, де продемонстрували як максимально ефективно використовується та розвивається матеріально-технічна база ЧІПБ, що є необхідною складовою якісної підготовки майбутніх фахівців Служби порятунку.

Відбулися оглядова екскурсія навчальними аудиторіями й лабораторіями, в Народному музеї інституту розповіли про історію становлення, розвиток ЧІПБ та героїчний подвиг наших випускників, Героїв Чорнобиля Володимира Правика та Віктора Кібенка й усіх вогнеборців – учасників ліквідації масштабної аварії на ЧАЕС та її наслідків, чиї імені викарбувано на Монументі Героям Чорнобиля.

Курсанти інституту на смузі психологічної підготовки продемонстрували елементи аварійно-рятувальних робіт і пожежогасіння, кінологічний розрахунок – пошук людини, а на спортивному комплексі – високий рівень фізичної підготовки та вміння у пожежно-прикладному спорті.

Під час зустрічі в. о. начальника ЧІПБ Олександр Тищенко наголосив на тому, що розвиток двосторонніх і багатосторонніх міжнародних зв’язків, освітніх та наукових проектів, є одним із пріоритетних завдань інституту.

Про перспективу розвитку подальшої співпраці заявили представники всіх сторін.

Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100