Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
11.07.2018 15:37

Чотири роки тому на війні загинув легендарний генерал Ігор Момот (ФОТО)


Іллюстрація до новини "Чотири роки тому на війні загинув легендарний генерал Ігор Момот"
Чотири роки тому на війні загинув легендарний генерал Ігор Момот
Фото: http://chmr.gov.ua
11 липня 2014, рівно чотири роки назад, під час обстрілу українських військових під Зеленопіллям у Луганській області загинув легендарний командир, відважний воїн, справжній патріот України – полковник Ігор Момот.

Уже посмертно йому присвоїли звання генерал-майора.

Із перших днів збройного конфлікту на сході нашої держави він став на захист її кордонів: там він командував зведеним загоном прикордонників.

Ігор Федорович Момот воював у Афганістані в складі 1 мотоманевреної групи 47 прикордонного загону. Там він був нагороджений орденом "Червоної зірки", медаллю "За бойові заслуги", двома медалями "За відзнаку в охороні державного кордону СРСР".

У 2007 році очолив Навчальний центр підготовки молодших спеціалістів Державної прикордонної служби України, що в Оршанці. За тиждень до смерті – призначений заступником начальника Східного регіонального управління Державної прикордонної служби України.

Усі, хто знав Ігоря Момота за життя, згадують про нього як мудрого, сміливого, виваженого військового, який не відсиджувався в кабінетах, а чесно служив Батьківщині. Набуті під час ведення боїв практичні знання, життєвий досвід, відкритий і дружелюбний характер Ігоря Федоровича цінували як його підлеглі, так і керівники. Його називають совістю та гордістю Оршанецького навчального центру.

До слова, саме за його керівництва, центр визнали взірцевою частиною не тільки в Україні. На його базі втілювались у життя нові підходи до навчання молодших спеціалістів за найкращими світовими стандартами та реалізовувались проекти міжнародної технічної допомоги.

Минатимуть роки. Але такі люди, як Ігор Момот, назавжди залишаться в нашій пам’яті. Як справжні Герої і Патріоти нашої держави.

За проявлені героїзм, мужність, відданість і вірність військовій присязі та народу України Ігор Федорович був посмертно нагороджений відзнакою "За заслуги перед містом Черкаси" І ступеня, водночас, у 2015 році йому присвоєно звання "Почесний громадянин міста Черкаси".

Черкаська міська рада та її виконавчий комітет пишається українським Героєм та справжнім генералом. Саме на прикладі таких людей ми повинні виховувати молоде покоління, покоління патріотів, які шанують свою державу.

Підготував: Аліна ПЕРЕВАЛ
Джерело: Офіційний сайт міста Черкаси

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100