Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
13.06.2018 15:16

В області завершився ІІ тур конкурсу "Кращий держслужбовець" (ФОТО)


Іллюстрація до новини "В області завершився ІІ тур конкурсу «Кращий держслужбовець»"
В області завершився ІІ тур конкурсу «Кращий держслужбовець»
Фото: http://ck-oda.gov.ua
На базі Черкаського обласного центру перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів відбувся II тур щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець".

За результатами оцінювання, організаційним комітетом буде визначено переможців та лауреатів ІІ туру в номінаціях "Кращий керівник" та "Кращий спеціаліст".

За інформацією заступника голови оргкомітету ІІ туру Сергія Демченка, Конкурс проводиться десятий рік поспіль. До складу оргкомітету увійшли представники апарату та керівники структурних підрозділів облдержадміністрації, представники вищих навчальних закладів та Профспілки працівників державних установ.

Вітаючи конкурсантів, співголова оргкомітету – начальник Міжрегіонального управління Нацдержслужби України в м. Києві, Київській, Чернігівській та Черкаській областях Олександр Якубенко відзначив, що Конкурс "Кращий державний службовець" дає реальну можливість виявити найбільш професійно підготовлених до кар’єрного росту державних службовців та сприяє розвитку кадрового потенціалу державної служби.

Конкурсні завдання передбачали проведення тестування з питань етики та службового етикету державних службовців, співбесіди з питань державного управління та проведення круглого столу для публічних виступів конкурсантів.

Державні службовці успішно пройшли всі етапи ІІ туру і продемонстрували кращі фахові компетентності, підтвердили високий рівень професіоналізму та ерудованості.

Довідково:

Щорічний Всеукраїнський конкурс "Кращий державний службовець" започатковано у 2008 році з метою зростання професіоналізму, відкритості, інституційної спроможності державної служби, підвищення її авторитету шляхом узагальнення досвіду роботи кращих державних службовців.

Організаційне забезпечення конкурсу здійснює Національне агентство України з питань державної служби.

Підготовку до ІІ туру учасники Конкурсу пройшли в Черкаському обласному центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації кадрів за програмою короткострокового тематичного семінару для переможців І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу "Кращий державний службовець".

Підготував: Аліна ПЕРЕВАЛ
Джерело: Черкаська ОДА

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100