Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
12.06.2018 12:58

У Черкасах відбулося засідання Ради з питань безпечної життєдіяльності населення


У департаменті соціальної політики Черкаської міської ради під головуванням заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Юрія Ботнара відбулося засідання ради з питань безпечної життєдіяльності населення у м. Черкаси.

До порядку денного увійшли питання стану реалізації заходів щодо забезпечення безпеки населення на водних об’єктах під час купального сезону 2018 року, рівня виробничого травматизму на підприємствах міста у І кварталі поточного року, контролю безпечної експлуатації рекламних щитів суб’єктами господарювання в м. Черкаси та питання реформування системи охорони здоров’я на первинному рівні, порядку вибору лікаря, який надає первинну медичну допомогу.

Начальник управління цивільного захисту департаменту житлово-комунального комплексу Черкаської міської ради Андрій Саленко доповів про готовність до купального сезону трьох комунальних пляжів: "Соснівський-1", "Пушкінський", "Смілянський", де проведено дослідження якості річкової води та піску, водолазне обстеження та очищення від сторонніх предметів дна акваторії, відведеної для купання та створені рятувальні пости. А також, про заборону купатися на пляжах Парку розваг "Рив’єра" і "Митницькому".

Заступник начальника Черкаського міськрайонного відділу управління ДСНС України у Черкаській області Юрій Штабрат додав, що також не придатний для купання пляж "Соснівський" (прибережна смуга від залізничного насипу до спуску по вулиці Героїв Чорнобиля, утримувач ПП "Строй Центр-2000").

Водночас пляж "Бочка" (утримувач ТОВ "Берег 2007") знаходиться у належному стані, там проведені заходи благоустрою, лабораторні дослідження води та піску і заплановане створення рятувального посту.

Також Юрій Штабрат повідомив, що за поточний період 2018 року загинуло 2 особи. Черкаським міськрайонним відділом управління ДСНС України у Черкаській області з початку купального сезону проводиться роз’яснювальна та масово-профілактична робота серед населення. Організовано розміщення у місцях відпочинку людей листівок з інструкціями про заходи попередження виникнення надзвичайних ситуацій.

Начальник Черкаського міського відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Черкаській області віктор Зажерило доповів про проведений аналіз стану виробничого травматизму в І кварталі 2018 року. На підприємствах, в установах та організаціях м. Черкаси стан травматизму залишається на рівні аналогічного періоду 2017 року. Станом на 01.04.2018 кількість страхових випадків – 9, смертельні випадки, пов’язані з виробництвом та професійні захворювання не зареєстровані.

Заступник начальника управління – начальник відділу інспектування управління інспектування Черкаської міської ради Павло Забєлін поінформував, що спеціалістами відділу інспектування управління інспектування здійснюється контроль за дотриманням розповсюджувачами реклами та рекламодавцями вимог Порядку розміщення зовнішньої реклами у м. Черкаси, затвердженого рішенням виконавчого комітету Черкаської міської ради від 17.06.2009 № 752, а саме: щотижня проводяться перевірки зовнішнього стану рекламоносіїв – належного технічного стану (пошкоджені рекламні поверхні, незаповнені сюжетом і т.п.), наявності фонового покриття, маркування на каркасі рекламного засобу або окремих табличок, розміщених на каркасах із зазначенням найменування розповсюджувача зовнішньої реклами і т.п. У 2018 році планується демонтаж 150 рекламних щитів, а також складено 52 протоколи за неналежний зовнішній вигляд реклами.

Підготував: Аліна ПЕРЕВАЛ
Джерело: Офіційний сайт міста Черкаси

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100