Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
12.06.2018 12:12

Черкащан запрошують оцінити роботу поліції (ФОТО)


Іллюстрація до новини "Черкащан запрошують оцінити роботу поліції"
Черкащан запрошують оцінити роботу поліції
Фото: http://chmr.gov.ua
Комітети самоорганізації населення міста Черкаси та дільничні інспектори поліції долучились до реалізації проекту "Безпечна громада – спільна відповідальність".

Проект впроваджує в нашому місті Черкаська благодійна організація "Від серця до серця" за підтримки Інноваційного Фонду з питань взаємодії поліції з громадою на засадах партнерства (CPIF) Проекту підтримки підготовки поліцейських (РТАР), що реалізовується в Україні компанією "Агрітім Канада Консалтинг ЛТД" за фінансової підтримки уряду Канади.

Метою проекту є посилення рівня довіри населення до патрульної та дільничної поліції, підвищення поінформованості жителів міста Черкаси про роль, права та обов’язки поліції, налагодження прямої співпраці між комітетами самоорганізації населення та дільничними інспекторами шляхом проведення спільних інформаційних заходів та навчання.

Проект триватиме з початку червня до кінця жовтня. У його рамках для представників КСН та дільничних інспекторів будуть проведені тренінги, заплановано 19 інформаційно-просвітницьких заходів у різних мікрорайонах міста та проведення опитування серед громадян.

8 червня відбулась перша робоча зустріч, де учасники ознайомили з проектом, обговорили проблемні моменти, що можуть виникнути в процесі реалізації та отримали перше завдання. Тож запрошуємо мешканців міста долучитись до загальноміського опитування та дати свою оцінку роботі поліції.

Підготував: Аліна ПЕРЕВАЛ
Джерело: Офіційний сайт міста Черкаси

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100