Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
17.05.2018 09:41

На Уманщині лісівники та студенти прибирали узбіччя


Викладачі та студенти Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини разом із колегами Уманського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. Тараса Шевченка спільно із головним лісничим Уманського лісгоспу Анатолієм Гусаком, інженером лісових культур Галиною Устенко та лісівниками Собківського лісництва прибирали лісові масиви та узбіччя від сміття.

Озброївшись пакетами для сміття, рукавичками та іншим інвентарем для прибирання, за кілька годин активної роботи учасники заходу прибрали близько п’яти кілометрів узбіч траси Умань-Черкаси та Умань-Кропивницький, що в межах Собківського лісництва, та вивезли понад 25 кубометрів непотребу і побутових відходів.

"Ці цифри вказують на те, якої шкоди зазнає довкілля від несвідомих громадян. Кинуте обабіч дороги сміття говорить про культуру людей, їх байдужість до майбутнього своїх нащадків. Цей захід ми провели не лише для того, аби навести лад, а й щоб привернути увагу населення до проблеми засмічення лісових масивів", – зазначив головний лісничий Уманського лісгоспу Анатолій Гусак.

Лісівники відзначають, що їм надзвичайно приємно, коли студенти добровільно долучаються до подібних заходів, адже це, в першу чергу, доводить – наша молодь екологічно свідома.

Студенти та викладачі не лише допомогли лісівникам очистити уманські ліси від сміття, а й справою довели, як треба піклуватись про довкілля та любити природу рідного краю.

Підготував: Олена ХОЛОД
Джерело: Ліси Черкащини

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100