Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
16.05.2018 17:48

Три черкаські школи візьмуть участь в екологічному проекті


Міністерство екології та природних ресурсів разом із Міністерством освіти і науки завершило збір заявок від українських шкіл для участі в екологічно-освітньому проекті "Компола". Тож до участі допущено Першу міську гімназію, загальноосвітню школу № 8 та № 30.

Основною метою проекту є надання додаткового поштовху та ресурсу українським школам для розвитку екологічної грамотності учнів, допомога школярам в отриманні практичних навичок щодо відповідального споживання.

Школи відбирали лише за двома критеріями: мотивація, яку буде продемонстровано в креативному завданні, та відповідність технічним вимогам.

Усі школи, що візьмуть участь у проекті, пройдуть навчально-практичний семінар та отримають інформаційні матеріали про компостування.

Сам проект "Компола" був започаткований київськими школярами Нікітою Шульгою та Софією-Христиною Борисюк. Після цього ідею підтримали Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак та Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич. Зараз проект вже успішно реалізований в 32 навчальних закладах у різних куточках України.

– Сучасна школа повинна всебічно розвивати та навчати наших дітей, наше майбутнє покоління. Виховання дітей з високим рівнем екологічної свідомості має починатися із шкільної парти, – зазначає директор департаменту освіти та гуманітарної політики Сергій Воронов. – Тому участь в такому проекті дасть можливість учням школи, в якій встановлений компостер, наочно побачити переваги та можливості екологічного способу життя. Це також дає додатковий ресурс для вивчення біології та інших предметів природничого циклу.

Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100