Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
16.05.2018 13:41

На трасі Н-01 Київ-Знам’янка продовжують ремонтувати дорогу (ФОТО)


Іллюстрація до новини "На трасі Н-01 Київ-Знам’янка продовжують ремонтувати дорогу"
На трасі Н-01 Київ-Знам’янка продовжують ремонтувати дорогу
Фото: http://new.ck.ukravtodor.gov.ua
На автодорозі загального користування державного значення Н-01 Київ-Знам’янка у Смілянському та Кам’янському районах Черкаської області продовжуються роботи на ділянці км 216+000 – км 229+780 з поточного середнього ремонту.

Наразі розпочалися роботи із влаштування вирівнюючого шару асфальтобетонної суміші на ділянці км 216 – км 229. Продовжуються роботи із фрезерування старого асфальтобетонного покриття. Ліквідовано пучини на 375 метрах автодороги. Також тривають роботи із влаштування дренажів.

Ремонт цієї ділянки автодороги було розпочато у 2017 році у межах передбаченого урядом фінансування. У 2018 продовжується відновлення автодороги за маршрутним принципом. Роботи із поточного середнього ремонту на замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області розпочала підрядна організація ТОВ "ПБС". Торік тут було влаштовано понад 6 км нового асфальтобетонного покриття. На цій ділянці автодороги завершується фрезерування старого асфальтобетонного покриття, тривають роботи зі стабілізації основи дорожнього одягу за технологією "холодний ресайклінг" та з ліквідації пучин. Будуть ліквідовані пучини на 700 метрах на проїжджій частині автодороги Н-01 Київ-Знам’янка із заміною всього конструктиву дорожнього одягу та влаштуванням дренажних воронок. Також буде влаштовано вирівнюючого та верхнього шарів асфальтобетонного покриття. Проводитимуться роботи із укріплення узбіч, влаштування з’їздів з дороги і зупиночних майданчиків та заміни дорожніх знаків. У зв’язку із щоденним проведенням ремонтних робіт на вказаній автодорозі, в схему організації дорожнього руху на ділянках виконання робіт будуть вноситись зміни такі як, обмеження руху по окремих смугах, організація руху по смузі зустрічного руху, зниження швидкісного режиму. Усі зміни у дорожньому русі на ділянках проведення робіт будуть позначені відповідними технічними засобами організації безпеки дорожнього руху.

Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100