Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
17.04.2018 10:19

Команди гімназії №9 вибороли три нагороди всеукраїнського турніру з робототехніки (ФОТО)


Іллюстрація до новини "Команди гімназії №9 вибороли три нагороди всеукраїнського турніру з робототехніки"
Команди гімназії №9 вибороли три нагороди всеукраїнського турніру з робототехніки
Фото: http://chmr.gov.ua
У Києві 14-15 квітня відбувся Всеукраїнський фестиваль "ROBOfirst – більше ніж роботи". Участь у ньому взяли 57 команд зі всієї України. Черкаси представляли дві команди гімназії № 9: "Kiborgs.UA" та "BestBoysBand". Гімназисти вибороли три титульні нагороди змагань.

На фестивалі діти зі всієї України демонстрували свої вміння у сфері конструювання, робототехніки, програмування, проектного мислення та командних цінностей. Темою цьогорічних змагань стала "Вода і людина". Учасники мали виконати безліч важливих і цікавих завдань: представити проект, втілення якого за допопогою інноваційних технологій допомогло б зберегти воду на планеті, продемонструвати командні цінності, представити свого робота та його дизайн і виконати місії запрограмованим на це роботом.

– Чемпіонат з робототехніки – пізнавальні та емоційно насичені змагання, – зазначає директор гімназії Ірина Топчій. – Вони дозволяють дітям розкрити себе з різних боків. Адже тут вони не лише вивчають певну проблему, якою цього року є "Вода і людина", але й думають над тим, як її вирішити, пропонують власне бачення і проект, що допоможе зберегти чи очистити воду. Крім того, вони працюють в команді, вчаться дослуховуватися один до одного і підтримувати буквально кожної миті. Окремим напрямком є складання та програмування роботів.

Команда "Kiborgs.UA" на ігровому полі здобула другий результат змагань серед усіх команд і призовий кубок гри роботів. Також учасники команди вибороли переможний кубок номінації "Основні цінності" за командний дух, згуртованість та вміння спільно досягати результату. Тренери команди – Микола Цимбал та Андрій Стецюк. Учасники: Олена Лимаренко, Валерія Ємець, Юлія Ночовник, Марина Ніколаєнко, Інга Андрієнко, Єгор Білокінь, Олександр Литвинов.

Команда BestBoysBand" на грі роботів ввійшла в п’ятірку кращих. Нагородою команди став кубок "Майбутня зірка". Готувала команду вчитель Катерина Волкова. Учасники: Володимир Асауленко, Євгеній Ішечкін, Олександр Дрозд, Тимощук, Андрій Вовк, Михайло Нелін, Володимир Музика, Олександр Черненко.

– Неймовірні враження, емоції, досвід спілкування із суддями та учасниками інших команд, нові знайомства, цікаві дослідження, безліч роботів – це все FLL, – діляться враженнями від фестивалю гімназисти.

Результати гімназистів на турнірі довели їхній рівень для участі в змаганнях міжнародного рівня.

Підготував: Олена ХОЛОД
Джерело: Офіційний сайт міста Черкаси

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100