Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
14.04.2018 17:44

У ЧДТУ пройшов майстер-клас з усного галузевого перекладу


Продовженням циклу відкритих занять, започаткованих на лінгвістичному факультеті Черкаського державного технологічного університету вмежах Тижня романо-германської філології та перекладу,став майстер-клас з усного галузевого перекладу.

Кандидат філологічних наук, доцент кафедри романо-германської філології та перекладу ЧДТУ Марина Орлова провела цікаве практичне заняття зі студентами 5 курсу групи МНП-35 спеціальності "Германські мови та літератури (переклад включно)".

Під час майстер-класу студенти набували та вдосконалювали навички усного послідовного перекладу, розглянули особливості діяльності перекладача за умови здійснення послідовного перекладу, зокрема, в ході виконання практичної перекладацької діяльності,аналізувалися труднощі та бар'єри перекладу, а саме: швидкий темп мовлення, неправильна вимова доповідача, прецизійна лексика (числівники, географічні назви й імена).

Крім цього, акцентувалася увага на методах та способах професійного послідовного перекладу (перефраз, узагальнення, вилучення, використання готових кліше). Студенти розглянули та обговорилитипові помилки перекладача: немотивовані вилучення, семантична та стилістична незв'язність.

Не лишилися поза увагою і вміння працювати з аудиторією чи співрозмовником, аналізувалися аспекти невербальної комунікації, а саме – зоровий контакт з аудиторією,або з усіма учасниками переговорів, міміка, жестикуляція та їх відповідність.

Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100