Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
21.03.2018 16:37

Діти Сонця: У Черкасах долучилися до "шкарпеткової" акції


Доброзичливі відкриті та наївні – люди із синдромом Дауна вчать дивитися на світ інакше і приймати інакших як рівних. Сьогодні для малечі і дорослих активісти ГО "Сонячні діти Черкащини" вже третій рік поспіль влаштовують справжнє родинне свято. Долучилися до привітань й обласні владці.

Нині Громадська організація сімей дітей-інвалідів з синдромом Дауна та іншими генетичними порушеннями "Сонячні діти Черкащини" налічує 28 родин, у яких виховують дітей з синдромом Дауна. Всі вони переважно з Черкас та Черкаського району.

– Синдром Дауна – це достатньо серйозна патологія і ще декілька років тому суспільство було не готове до того, що є такі діти, – говорить заступниця голови ГО Оксана Заболотня. – На сьогодні ситуація змінюється на краще. Дітки лишаються у родинах. Допомагати таким сім’ям почала і держава. Наше ж завдання – соціалізувати "сонячних" діток, дати їм шанс на повноцінне життя у суспільстві. У нашій ГО, завдяки підтримці небайдужих, дітки отримали можливість систематично займатися з дефектологом та психологом.

Існує таке громадське об’єднання уже два роки. І за цей час мають чимало надбань та досягнень. Є й позитивні напрацювання у співпраці з органами влади. Зокрема вже шестеро "сонячних" дітей навчаються у двох інклюзивних групах дошкільного навчального закладу №60, що у Черкасах.

– Те, що ми всі робимо – заради посмішок цих дітей, адже це найдорожче наше надбання, – говорить заступник очільника області Сергій Овчаренко. – Інклюзивна освіта нині відкриває рівні можливості для навчання та розвитку усім дітям без виключення. Це – шанс на повне та насичене життя для тих, хто через життєві обставини міг бути позбавленим цього. І ми будемо підтримувати розвиток та упровадження інклюзивної освіти на Черкащині, апробовуватимемо нові методики у навчанні діток, які потребують особливого підходу. Адже ця робота заради наших дітей, їхніх посмішок.

Підготував: Олена ХОЛОД
Джерело: Черкаська ОДА

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100