Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
17.03.2018 09:37

Головні інженери РЕМів зібрались у столиці Коліївщини


В перше за тривалий період головні інженери всіх РЕМів зібрались у одному залі для обміну практичним досвідом щодо вирішення різних проблем, які виникають у повсякденній роботі.

Місцем зустрічі обрали відокремлений структурний підрозділ "Уманські енергетичні мережі" ПАТ "Черкасиобленерго".

– Керівництво Товариства повертає призабуту, але добру і надзвичайно корисну традицію проведення виїзних нарад. Адже це не тільки дисциплінує працівників і керівників на місцях, але і дає поштовх для покращення умов праці і можливість прямого спілкування керівництва Товариства із рядовими працівниками, – зазначив директор з інвестицій та перспективного розвитку ПАТ "Черкасиобленерго" Олександр Бращенко.

За словами головного інженера Уманських енергетичних мереж Валентина Соболенка захід мав прикладний характер і був надзвичайно корисний для його учасників. Адже на нараді стосовно планування підрозділами робіт з капітального ремонту, технічного обслуговування електричних мереж та приєднання електроустановок на 2018 рік головні інженери обмінялися думками та поділилися практичним досвідом.

– Кожний головний інженер розповідав про проблеми, що виникають у ході роботи, і як особисто він їх вирішує. Чимало питань і ситуацій виникає під час проведення розчистки трас, у тому числі щодо погодження із лісовими господарствами. Говорили і про те, як правильно працювати із контролюючими органами, як взаємодіяти з ними. Тобто, під час наради головні інженери аналізували різні типові ситуації і обговорювали варіанти виходу із них так, щоб оперативно долати проблеми, а не повторювати помилки один одного, – поділився враженнями Валентин Соболенко.

Підготував: Олена ХОЛОД
Джерело: Черкасиобленерго

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100