Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
12.02.2018 19:36

Ансамбль народної пісні "Ярославна" запрошує на ювілейний концерт


17 лютого о 16:00 у міському Будинку культури ім.І.Кулика відбудеться ювілейний концерт ансамблю народної пісні "Ярославна". Вхід вільний.

В 2008 році в Черкаському міському Будинку культури ім. І.Кулика свій творчий шлях розпочав яскравий колоритний ансамбль народної пісні "Ярославна", який відразу став улюбленцем широкої маси глядачів.

В єдиний колектив п’ятьох професійних музикантів і вокалістів привела та об’єднала велика любов до української народної пісні.

Родзинкою ансамблю є те, що кожен із учасників колективу майстерно володіє кількома музичними інструментами, чудовим вокалом і професійним аранжуванням. Тож кожну пісню виплекано, випестено, наче улюблену дитину, заради якої ні серця, ані сил не жаль.

Учасники ансамблю "Ярославна" – люди творчі і багатогранні. Талант кожного з них викликає щире захоплення.

Репертуар колективу насичений і різноплановий – базується на основі джерел великої української спадщини. За роки свого існування ансамбль "Ярославна" напрацював близько 200 вокально-інструментальних творів, серед яких є українські народні пісні, щедрівки, колядки, веснянки, купальські обрядові пісні, музичні твори та пісні відомих композиторів.

Ансамбль народної пісні "Ярославна" є постійним учасником міських культурно-масових заходів, концертів, обласних та міських фестивалів. Зокрема на 4 міжобласному екологічному фестивалі-конкурсі українського естрадного мистецтва "Мости над Россю" – ансамбль отримав почесну нагороду "Гран Прі" ( 2009 р.). Ансамбль "Ярославна" – лауреат фестивалю мистецтв України в рамках Загальнодержавної виставкової акції "Барвиста Україна (18-21. 08. 2009р.) Колектив часто виступає з шефськими концертами на різних підприємствах міста, у військових частинах в зоні АТО, дитячих будинках, медичних установах, парках та відкритих майданчиках .

Колектив знають і люблять не тільки в місті Черкасах та за його межами. Ансамбль "Ярославна" став відомим і у різних містах Фінляндії, де колектив уже двічі побував з творчим візитом (2008-2009р.р.), та взяв участь у фестивалі "Дикая неделя в Карвии" у 2009 році. Тож українські пісні полонили серця фінів і це підтверджується почесною грамотою та яскравими статтями у фінській пресі. А у 2010 році колектив виступив на "Овочевому фестивалі" в місті Веймар у Німеччині, де талановито і блискуче представляв українську народну пісню німецьким глядачам. Завдяки зарубіжним поїздкам репертуар колективу поповнився фінськими та німецькими піснями, які ансамбль "Ярославна" виконує в оригіналі.

Ансамбль народної пісні "Ярославна" живе творчо і розвивається одночасно з духовною культурою українського народу.

Підготував: Олена ХОЛОД
Джерело: Офіційний сайт міста Черкаси

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100