Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
23.01.2018 16:22

Учениця професійного училища – переможниця Всеукраїнського конкурсу "Освітній Оскар-2017″


Днями в державному інформаційному агентстві "Укрінформ" відбулася церемонія нагородження переможців Всеукраїнського конкурсу "Освітній Оскар-2017″, інформує управління освіти і науки Черкаської ОДА.

Організатором конкурсу є ТОВ "Видавнича група "Шкільний світ".

Участь у заході взяли заступник міністра освіти і науки України Павло Хобзей, президент НАПН України Василь Кремень, генеральний директор ТОВ "Видавнича група "Шкільний світ" Марина Мосієнко, шеф-редактор ТОВ "Видавнича група "Шкільний світ" Дар’я Долгова.

За результатами проведення конкурсу в номінації "Кращий учень" нагороду отримала учениця Черкаського вищого профтехучилища Євгенія Воробйова. Дівчина навчається за спеціальністю "пекар-кондитер". Цього року Євгенія перемогла на ХVІ Всеукраїнському чемпіонаті з інформаційних технологій "Екософт" і зайняла перше місце в категорії "Навчальні програми". Під керівництвом викладача фізики Оксани Марченко учениця створила розробку "Програмний засіб для виконання комп’ютерних експериментів на уроках фізики".

– Є концепція Нової української школи, і ця концепція позитивно сприймається суспільством. Завдання для Міністерства освіти та науки, Педагогічної академії та освітян – цю концепцію реалізувати… Я сподіваюся, що ті 147 освітян, які взяли участь в конкурсі, – це наші агенти змін, на яких ми маємо спиратися в реалізації нашої реформи. Бо вчитель є серцевиною освітнього процесу, людиною яка розвиває, показує приклад, сприяє формуванню цінностей і ставлень, формуванню компетентностей, – сказав на церемонії нагородження заступник міністра освіти та науки Павло Хобзей.

Підготував: Олена ХОЛОД
Джерело: Черкаська ОДА

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100