Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
23.01.2018 14:59

"Черкасиводоканал" – одне з кращих підприємств України


З 17 по 19 січня у місті Івано-Франківськ відбувся останній етап Проекту "Бенчмаркінг" Дунайської Водної Програми. У заході прийняли участь провідні фахівці КП "Черкасиводоканал" та ще 15 підприємств водопровідно-каналізаційного господарства країни.

Організатором та координатором виступила Українська асоціація підприємств водопровідно-каналізаційного господарства "Укрводоканалекологія".

Учасники семінару отримали чудову можливість поспілкуватися з українськими та європейськими колегами, поділитися власним досвідом та обговорити напрями покращення ефективності діяльності підприємств.

Під час заходу керівником та технічним експертом проекту було представлено аналіз фінансово-технічних показників та індексів роботи водоканалів за даними 2016 року, порівняння ефективності роботи комунальних підприємств в межах української групи проекту та відповідних показників підприємств Західної Європи. Результати оцінки та порівняння сформовані Європейським Бенчмаркінговим Співробітництвом.

За сукупністю цих показників підприємство показало високий рівень продуктивності серед учасників групи і визнано одним з кращих, що підтверджено відповідним Звітом. КП "Черкасиводоканал" отримало відповідну відзнаку та сертифікат.

Підготував: Олена ХОЛОД
Джерело: КП "Черкасиводоканал"

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100