Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
14.01.2018 09:33

На порушників режиму в заказнику складено 120 протоколів


Державна екологічна інспекція у Черкаській області здійснює постійний нагляд і контроль за додержанням вимог природоохоронного законодавства на територіях та об'єктах природно-заповідного фонду загальнодержавного та місцевого значення.

У 2017 році за порушення режиму на території об'єкту природно-заповідного фонду Черкаської області – орнітологічного заказника загальнодержавного значення "Липівський" — складено 120 протоколів по статті 91 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Адміністративному стягненню у вигляді штрафу піддано 72 громадян, загальна сума сплачених коштів становить 11,56 тисяч гривень. Ці кошти перераховані до загального фонду держбюджету.

Довідково: "Липівський" — орнітологічний заказник загальнодержавного значення площею 4 631 га, розташований у Золотоніському районі Черкаської області. Обов'язки по охороні природних комплексів та дотримання установленого природоохоронного режиму на території заказника покладено на Товариство з обмеженою відповідальністю "Мисливське господарство "Вільхівська дача".

Заказник створений у 1974 році з метою охорони місця відтворення корисної водоплавної дичини. Займаючи частину акваторії Кременчуцького водосховища, має великі запаси рибних ресурсів, зберігаючи іхтіофауну.

Відповідно до вимог Закону України "Про природно-заповідний фонд", Положення про орнітологічний заказник загальнодержавного значення "Липівський", на його території забороняється будь-яка діяльність, в тому числі мисливство, любительське, спортивне, промислове, науково-промислове рибальство, добування інших об'єктів водного промислу, а також пересування по акваторії заказника на плавзасобах, за винятком органів, які здійснюють державний нагляд (контроль) за додержанням встановленого режиму територій заказника.

Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100