Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
15.12.2017 19:32

Міський голова перевірив хід виконання робіт по вул. Героїв Дніпра (ФОТО)


Іллюстрація до новини "Міський голова перевірив хід виконання робіт по вул. Героїв Дніпра"
Міський голова перевірив хід виконання робіт по вул. Героїв Дніпра
Фото: http://www.rada.cherkasy.ua
У Черкасах тривають активні роботи з реконструкції третьої черги вулиці Героїв Дніпра від вул. Сержанта Смірнова до вул. Козацької.

Темпи і якість зробленого цього тижня перевірив міський голова Анатолій Бондаренко, який тримає це питання на особистому контролі. Зокрема, оглянув зазначену ділянку вул. Героїв Дніпра та провів виїзну нараду з керівництвом ПП "Дорстрой", що виграло тендер на проведення цих робіт. Варто відзначити, що це підприємство під керівництвом генерального директора Роберта Григоряна, також виконувало реконструкцію першої та другої черг вулиці Героїв Дніпра, забезпечивши належну якість зробленого.

Заступник ПП "Дорстрой" Ігор Віблий розповів, що зараз на відрізку вулиці Героїв Дніпра від вул. Сержанта Смірнова до вул. Козацької здійснюються підготовчі роботи: вирубка дерев, які потрапляють у зону майбутніх тротуарів та велодоріжок. Також триває розробка корита під поширення.

– Наше підприємство вже розпочало монтаж зливової і побутової каналізації на вказаній ділянці. Зараз ми готуємось до перенесення водогону, що потребує додаткових попередніх робіт. Частково проведено монтаж зливової каналізації та здійснено врізку у міський колектор діаметром 1200 міліметрів. Також працівниками ПП "Дорстрой" спільно з КП "Черкасиводоканал" та КП "ЧЕЛУАШ" облаштовано колодязь зливової каналізації поблизу будинку по вул. Героїв Дніпра,5. Це забезпечить витік дощових потоків з проїжджої частини, що мало місце на цій ділянці раніше, – повідомив Ігор Володимирович.

За його словами, до кінця року будуть завершені всі земельні роботи на проїжджій частині вул. Героїв Дніпра від вул. Сержанта Смірнова до вул. Козацької. Тож на новорічні свята жителі нашого міста матимуть змогу вільно пересуватися на вказаному відрізку дороги.

Ігор Віблий наголошує, що зараз роботи ведуться максимальними темпами, аби встигнути завершити запланований обсяг до Нового року. А вже з 8-9 січня підприємство працюватиме в цьому напрямку й надалі.

– Єдине, що може спричинити відхилення від графіку виконання робіт – це несприятливі погодні умови. А технікою, матеріалами та виробничими засобами підприємство забезпечено повністю. Адже ПП "Дорстрой" чітко дотримується взятих на себе зобов’язань щодо темпів і якості проведення робіт. Оскільки це – репутація та обличчя нашого підприємства, що є ключовими у професійній сфері і загалом у житті, – наголосив Ігор Володимирович.

Підготував: Олена ХОЛОД
Джерело: Офіційний сайт міста Черкаси

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100