Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
18.12.2017 03:07

На одному з будинків Черкас з’явилася арт-інсталяція


Іллюстрація до новини "Портрети з’явилися на стіні майбутнього Жіночого кризового центру для постраждалих від насильства"
Портрети з’явилися на стіні майбутнього Жіночого кризового центру для постраждалих від насильства
Фото: БО “Черкаська мережа"
Ідея полягає в тому, що в усьому світі міста привертають увагу громадськості до глобальних проблем завдяки арт-інсталяції чорно-білих портретів небайдужих людей.

Благодійна організація "Черкаська мережа" уже традиційно взяла участь у всесвітній кампанії "16 днів проти насильства". Цього року, крім інформаційних заходів, це була також участь у міжнародному фотопроекті "Inside Out Project". Ідея полягає в тому, що в усьому світі міста привертають увагу громадськості до глобальних проблем завдяки арт-інсталяції чорно-білих портретів небайдужих людей.

– Ця акція тривала справді шістнадцять днів, – розповідає голова правління БО "Черкаська мережа" Олена Стрижак. – Шістнадцять активних і небайдужих жінок, більшість із яких – співробітниці нашої організації, зробили чорно-білі фотопортрети, які ми використали під час виготовлення інформаційних плакатів. Щодня у соцмережах ми розміщували по одному із плакатів однієї із жінок із одним із звернень. Акція мала назву "Не мовчи!". Суть її полягала в тому, що до жінок, які потенційно можуть постраждати від гендерного насильства, звертаються такі самі пересічні жінки – без фотошопу, такі, як є, ніби подруги на кухні. Так ми хотіли показати повсякденність цієї проблеми, те, що з нею може зіштовхнутися кожна, незалежно від віку та статусу. На плакатах також корисна інформація, яка спонукає не терпіти жінку будь-яку форму насильства щодо себе.

Шістнадцятьох активісток усього за один день відзняв відомий черкаський фотограф Олександр Цибульський. У завершальний день акції портрети з’явилися на стіні майбутнього Жіночого кризового центру для постраждалих від насильства по вул. Кобзарська, 1 у Черкасах.

У світі саме таким чином – чорно-білими портретами – привертають увагу до важливих речей. У Черкасах через фотографії ці жінки дадуть величезну силу пережити момент тим, хто опинився у скрутній ситуації, – говорить регіональний координатор проекту "Inside Out Che" Анна Катруліна.

Партнерами акції "16 днів проти насильства" у Черкасах стали Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА, БО "Позитивні жінки". До речі, понад 260 тисяч людей вже стали учасниками "Inside Out Project" у 129 країнах світу. Триває він із 2011 року.

Повідомляє прес-служба БО "Черкаська мережа".

Підготував: Сергій ДАНИЛОВ
Джерело: Прес-Центр

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100