Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
17.11.2017 14:37

У ЧНУ відпрацьовували навички з цивільного захисту


16 листопада в Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького відбулося спеціальне об’єктове тренування з питань цивільного захисту за темою "Дії працівників та студентів у випадку виникнення пожежі, що сталася внаслідок терористичного акту в навчальному корпусі № 4".

Метою тренування було перевірити та вдосконалити знання та навички з цивільної оборони керівного складу, працівників та студентів університету.

За задумом тренування, невідомою особою в холі навчального корпусу № 4 була залишена коробка з пристроєм, який спрацював та спричинив пожежу. Участь у заходах взяли перший проректор університету Василь Мойсієнко, проректор з адміністративно-господарської роботи Юрій Удовенко, керівники структурних підрозділів, розміщених у навчальному корпусі. Завдяки чітким та злагодженим діям швейцара навчального корпусу було своєчасно оповіщено керівний склад, працівників університету та викликано поліцію, СБУ, пожежно-рятувальну службу ДСНС. Комісією університету з питань евакуації була організована евакуація студентів та працівників із навчального корпусу. Персонал діяв, не спричиняючи паніки та не перешкоджаючи діям рятувальних підрозділів. Добровільна пожежна дружина університету знеструмила приміщення та приступила до гасіння первинними засобами пожежогасіння. Працівники пожежного підрозділу рятували "потерпілого", а медичний працівник університету "надав" першу долікарську допомогу.

Після тренування було підбито підсумки та обговорено дії формувань і служб цивільного захисту університету. На завершення представники служби безпеки України та навчально-методичного центру цивільного захисту й безпеки життєдіяльності провели інформаційно-роз’яснювальну роботу стосовно попередження терористичних актів та дій у разі їх вчинення.

Підготував: Олена ХОЛОД
Джерело: ЧНУ ім. Б. Хмельницького

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100