Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
17.11.2017 13:21

Студентам розповіли про толерантність і терпимість


16 листопада, у Міжнародний день терпимості (толерантності), у залі наукової бібліотеки ім. Михайла Максимовича Черкаського національного університету ім. Богдана Хмельницького протоієрей Андрій Шиманович, клірик храму святих рівноапостольних Кирила і Мефодія прочитав лекцію "Міжнародний день толерантності: християнський погляд".

Андрій Шиманович розповів присутнім про важливість толерантного ставлення до людини, незалежно від її походження, національності, кольору шкіри, віросповідання. Отець Андрій зазначив, що кожен повинен мати власні цінності, однак не варто їх нав’язувати іншим.

— Усі ми різні і маємо різні думки, погляди. Різноманітність — це даність. Вона є підґрунтям для спілкування, самовдосконалення та привнесення нового в наше життя", — зауважує Андрій Шиманович.

Послухати лекцію прийшли й студенти-іноземці, тому Андрій Шиманович головні тези та висновки висловлював англійською мовою.

Тим, хто хоче більше дізнатися про роль християнства, кому цікавий духовний саморозвиток, отець порекомендував прочитати книгу Мирослава Вольфа "Презрение и принятие". Протоієрей також привітав присутніх із прийдешнім Днем студента, побажав інтелектуального зростання, духовної

Підготував: Олена ХОЛОД
Джерело: ЧНУ ім. Б. Хмельницького

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100