Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
20.10.2017 17:31

Рятувальники "гасили" пожежу в одному із Університетів (ВІДЕО)


19 жовтня у Черкасах на базі Черкаського державного технологічного університету були проведені тактико-спеціальні навчання з ліквідації умовної пожежі, порятунку потерпілих та проведенні евакуації.

Такі навчання повинні були допомогти професорсько-викладацькому складу, а також студентам зрозуміти основний алгоритм дій на випадок терористичної атаки яка призвела до виникнення пожежі. Об‘єктом навчань було обрано гуртожиток університету".

Під час навчань спеціальні спостерігачі змогли оцінити рівень підготовки охорони закладу, а також дії добровільної пожежної дружини університету, яка демонструвала навички тактичних дій та вміння користуватися первинними засобами пожежогасіння. Окремо були оцінені дії адміністрації, адже до її обов‘язків входить один із найбільш важливих напрямів дій у випадку непередбачуваної та загрозливої ситуації на території учбового закладу, – евакуація студентів та педагогічного колективу.

Рятувальні підрозділи, що почали прибувати на місце події вже через кілька хвилин виконали спеціальні вправи для ланок газодимозахисної служби та відпрацювали тактичні завдання з проведення розвідки та пошуку потерпілих у задимлених приміщеннях.

Традиційно під час навчань, на місці події усі задіяні служби скоординували інструкції взаємодії.

Медичні працівники "швидкої" проводили огляд та надання медичної допомоги серед потерпілих. Представники національної поліції забезпечували безпеку дорожнього руху та забезпечували створення захисного периметру.

"Учасники навчань діяли чітко та злагоджено, тому я певен, що у випадку реальної небезпеки усі завдання будуть виконані оперативно та професійно. Приємно, що поглиблюється наша співпраця із усіма службами взаємодії, енергетиками, медичними працівниками представниками національної поліції", – зазначив начальник Черкаського міськрайонного відділу Управління ДСНС у Черкаській області Андрій Хижняк.

Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100