Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
13.10.2017 14:53

Рятувальники провели зустріч із працівниками соціальної служби


Наближається опалювальний сезон. За статистикою, cаме в осінньо-зимовий період, різко збільшується кількість пожеж причиною яких є теплогенеруючі прилади.

У цьому році в місті Умань та Уманському районі кількість пожеж з цієї причини вже збільшилась на 17% і становить 154 пожежі, минулого року за аналогічний період було ліквідовано 132 пожежі.

Опалювальний сезон характеризується підвищеним рівнем пожежної небезпеки внаслідок користування різними опалювальними приладами та пічним опаленням. А однією з основних причин загорянь залишається порушення правил пожежної безпеки під час їхньої експлуатації.

У зв’язку з цим в Управлінні праці та соціального захисту населення для соціальних робітників, які обслуговують одиноких громадян на дому було організовано цикл лекцій на тему: "Пожежна безпека у побуті".

Під час заходу рятувальники розповіли соціальним працівникам основні правила пожежної безпеки в житловому секторі і зокрема під час експлуатації пічного та електричного опалення. Окремо було розглянуто правила та послідовність дій на випадок виникнення пожежі. Нагадали рятувальники і номер телефону Служби порятунку а також роздали спеціальні методичні пам‘ятки.

Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100