Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
12.10.2017 10:18

Завершився ремонт ділянки траси "Київ-Знам`янка"


На автодорозі державного значення Н-01 Київ-Знам’янка у Кам’янському районі на ділянці км 232 – км 241 завершено роботи з виконання поточного середнього ремонту.

На замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області підрядною організацією ТОВ "Трансстроймеханізація" на цій 9-ми кілометровій ділянці автодороги Київ-Знам’янка завершено ремонтні роботи.

Тут було влаштовано вирівнюючий та верхній шар асфальтобетонного покриття, замінено 344 п. метри металевого оцинкованого бар’єрного огородження та бордюрів. Влаштовано дорожню розмітку.

Також завершено роботи з виконання поточного середнього ремонту на ділянках автодороги Н-01 Київ-Знам’янка км 213 – км 216 км та 229 – км 232, де підрядними організаціями на замовлення Служби автодоріг у Черкаській області було влаштовано вирівнюючий та верхній шар асфальтобетонного покриття, влаштовано дорожню розмітку.

Окрім того, на замовлення Служби автомобільних доріг Черкаській області на автодорозі Н-01 Київ-Знам’янка у Кам’янському районі на ділянці км 216 – км 229 продовжуються роботи з виконання поточного середнього ремонту. Підрядною організацією ТОВ "ПБС" на цій 13-ти кілометровій ділянці автодороги Н-01 Київ-Знам’янка проводяться роботи за сучасною технологією із повною регенерацією і заміною дорожнього одягу за технологією холодного ресайклінгу.

Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100