Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
21.09.2017 18:54

Завдяки коштам місцевих бюджетів відремонтували доріг на 22 млн грн


Автодороги місцевого значення на Черкащині взялися ремонтувати за кошти громад і районних бюджетів.

Автодороги місцевого значення на Черкащині взялися ремонтувати за кошти місцевих громад і районних бюджетів. За умов недостатнього фінансування (дорожню галузь забезпечено необхідними коштами лише на третину) і з огляду на першочерговість виконання ремонту на головних магістралях області дорожники звернулися до місцевих адміністрацій, районних рад та об’єднаних громад із проханням розглянути можливість співфінансування ремонту й утримання автодоріг загального користування місцевого значення, щоб поліпшити стан під’їзних доріг до населених пунктів, підвищити безпеку руху.

Законодавчі норми дозволяють органам місцевого самоврядування самостійно приймати рішення щодо фінансування об’єктів капітального та поточного ремонту доріг, які є складовими автомобільних доріг загального користування державного значення. Співфінансування виявилося ефективним. Кошти, які надають громади з місцевих бюджетів, витрачають на приведення в належний стан дорожнього полотна, а експлуатаційне утримання, водовідведення, ремонт штучних споруд і частково поліпшення дорожнього полотна фінансують із держбюджету. Завдяки активній співпраці Служби автодоріг із кожною райдержадміністрацією та об’єднаними територіальними громадами щодо залучення коштів уже є перші результати.

Завдяки активній співпраці Служби автодоріг Черкащини із райдержадміністраціями та об’єднаними територіальними громадами уже є перші результати.

Як розповів начальник Служби автомобільних доріг у Черкаській області Владислав Демиденко, у Драбівському, Золотоніському, Чорнобаївському, Черкаському, Канівському та Лисянському районах уже відремонтовано доріг на суму майже 22,6 мільйона гривень. Роботи тривають.

Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100