Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
18.08.2017 17:22

У черкаському виші з’явиться більш ніж півтори тисячі нових студентів


50% нових студентів університету здобуватимуть вищу освіту за освітнім ступенем бакалавра і 50% – за освітнім ступенем магістра.

Студенти університету, які будуть навчатися за освітнім ступенем бакалавра, віддали перевагу таким спеціальностями: "Маркетинг", "Соціальне забезпечення", "Кібербезпека", "Дизайн", "Комп’ютерна інженерія", "Інженерія програмного забезпечення", "Будівництво та цивільна інженерія".

Вступники, які вже отримали диплом молодшого спеціаліста, мали змогу вступити у наш ВНЗ і навчатися за освітнім ступенем бакалавра зі скороченим терміном навчання. Найбільшу перевагу вони відали таким спеціальностям: "Хімічні технології та інженерія", "Облік і оподаткування", "Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка", "Телекомунікації та радіотехніка", "Автомобільний транспорт", "Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології".

Студенти, що вступили до ЧДТУ за освітнім ступенем магістра, обрали спеціальності, які традиційно користуються популярністю серед вступників, такі як: "Будівництво та цивільна інженерія", "Екологія", "Фінанси, банківська справа та страхування", "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність", "Економіка", "Туризм", "Комп’ютерні науки та інформаційні технології", "Галузеве машинобудування", "Прикладна механіка".

Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100