Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
10.08.2017 19:55

Студентки ЧДТУ взяли участь у міжнародному проекті


Студентки лінгвістичного факультету спеціальності "Переклад" Каміла Ахунова та Настя Яценко (гр. НП-45) відвідали західно-північну частину Німеччини, земля Нижня Саксонія, невеличке місто Остерхольц-Шармбек, де відбувався десятиденний міжнародний проект "Me, myself & I", в якому студентки взяли участь безкоштовно, пройшовши конкурсний відбір.

Проект був присвячений темі ідентичності, що проявляється в національних, статевих, етнічних приналежностях, тощо. Вихідних пунктом цієї теми були два неймовірно талановитих письменника – Пауль Целан, німецькомовний єврейський автор з Чернівців, та Фернандо Пессоа, португальський письменник.

Проект був спрямований на вивчення та дослідження цієї теми з точки зору різних аспектів, а саме: біографії двох письменників, музика, література. Для відображення цієї теми учасники з німецької та української сторін працювали над створенням перформенсу, який включав в себе театральні, музичні та літературні напрямки, з використанням власноруч написанних текстів. Завершенням цього проекту був творчий вечір, з німецьким оркестром "AllerWelt", та творчий перформенс.

Також, захоплюючі подорожі до міста Бремен, цікаві розмови, поїздка до Північного моря створювали теплу атмосферу та незабутні спогади на все життя.

Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100