Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
17.07.2017 11:12

Відбувся семінар-навчання з головами територіальних громад


14 липня в малому залі засідань Будинку рад, під головуванням в.о. першого заступника голови Христинівської райдержадміністрації Тетяни Терещук, відбувся семінар-навчання з головами територіальних громад.

В семінарі взяли участь голова районної ради Анатолій Бордун, заступник голови районної ради Лариса Федичканич, керівник апарату райдержадміністрації Станіслав Пилипишин, військовий комісар Христинівського районного військового комісаріату Анатолій Стуженко, керівники відділів та структурних підрозділів райдержадміністрації, голови і секретарі територіальних громад.

Провідний спеціаліст відділу організаційної роботи та взаємодії з громадськістю апарату райдержадміністрації Діана Колода та завідувач архівного сектору райдержадміністрації Валентина Скоробрещук детально розповіли присутнім про порядок роботи з документами незалежно від способу фіксації та відтворення інформації, яка міститься в документах, включаючи їх підготовку, реєстрацію, облік і контроль за виконанням та щодо упорядкування архівних документів. Начальник юридичного сектору апарату райдержадміністрації Леся Вітер зупинилася на особливій формі колективного звернення до органу місцевого самоврядування – електронна петиція.

Начальник відділу агропромислового розвитку управління регіонального і агропромислового розвитку та інфраструктури райдержадміністрації Володимир Прокопчук наголосив на необхідності проведення інвентаризації водних об’єктів та гідротехнічних споруд, присвоєння кадастрових номерів і виготовлення паспортів водних об’єктів, а також проведення грошової оцінки земель під водними об’єктами району. Головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та цивільного захисту райдержадміністрації Ольга Щербина розповіла про заходи стосовно забезпечення безпеки й охорони життя людей на водних об’єктах: "Основними умовами безпеки є правильний вибір і обладнання місць для купання; навчання дорослих та дітей плаванню, суворе дотримання правил поведінки під час купання, постійний контроль за дітьми у воді з боку дорослих.

Відпочинок на воді допускається тільки у спеціально відведених місцевими органами влади та обладнаних для цього місцях" – наголосила Ольга Миколаївна. Районний комісар Христинівського РВК Анатолій Стуженко повідомив, що згідно Указу Президент України №178/2017 "Про проведення у серпні 2017 року призову громадян України на строкову військову службу до Національної гвардії України", необхідно визначити чисельність громадян України, які підлягають призову у серпні 2017 року на строкову військову службу та рекомендував головам територіальних громад відповідально ставитися до проведення оповіщення призовників.

Повідомляє Відділ організаційної роботи та взаємодії з громадськістю апарату РДА.

Підготував: Олена ХОЛОД
Джерело: Христинівська РДА

Версія для друку


Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100