Громадсько-політичне видання "Прес-Центр"

Інтерактивна карта Черкаського р-ну. Потрібен Flash.
З
19.06.2017 13:32

Екологи розчистили русло на річці Рось


З 12 по 14 червня спеціалістами Державної екологічної інспекції у Черкаській області спільно з працівниками водного патруля Управління патрульної поліції у м. Черкаси проведено природоохоронний рейд берегами Роського іхтіологічного заказника місцевого значення та річки Рось в Канівському районі Черкаської області.

Під час проведення рейду надійшла інформація від небайдужих мешканців сіл Гута, Сахнівки та Межирічі Канівського району щодо незаконно створеної загати місцевими жителями, внаслідок чого вібулося штучне перегородження русла річки Рось.

Дані конструкції, а саме сплетені огорожі на річках перегачують усю ріку, що створюють затори, які унеможливлюють міграції водних живих ресурсів. Дані затори дають можливість браконьєрам добувати рибу забороненими знаряддями лову, а саме: "павуками", баграми, острогами та іншими незаконними методами.

Спеціалістами Державної екологічної інспекції у Черкаській області та працівниками водного патруля Управління патрульної поліції у м. Черкаси за допомогою човна, використовуючи трос та багри розчищено річку Рось від заторів.

Державна екологічна інспекція у Черкаській області дякує мешканцям Черкащини за небайдуже ставлення до екології та природи.

У заказнику забороняється лов риби, добування водних тварин протягом усього року.

Коментарі
Коментарі можут залишити лише зареєстровані користувачі.
Cкористайтесь формою авторизації, якщо у вас не відкрито аккаунт зареєструйтесь.
Варто почитати

MARKETGID NEWS


Украинская Баннерная Сеть

 

 

JOIN.UA

Погода, Новости, загрузка...

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

MARKETGID NEWS

Останні новини

Повна стрічка новин

Керівник проекту:Віталій Латишев;

Дизайн та флеш: Дмитро Гончаренко

bigmir)net TOP 100